Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megfelelő ez a görkorcsolya?

Megfelelő ez a görkorcsolya?

Figyelt kérdés
Egy Bladerunner Formula 82-ről lenne szó.. most rendeltem meg netről ( [link] ) és szeretném kikérni véleményeteket, hogy megfelelő lenne-e egy kezdő görkorisnak? .. Olyan helyzet alakult ki, hogy előbb tanultam meg jégen korizni, mint szárazföldön..(sőt szárazföldön még nem is koriztam..).. jégen már nagyszerűen tudok előre menni gyorsan, illetve fékezni és próbálgattam a hátrafelé menetet kisebb-nagyobb esésekkel..

2013. máj. 20. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már megrendelted akkor nem tökmindegy.

Fogalmam nincs, softboot, biztos jó lesz, bár előtte jó lett volna felpróbálni


amire figyelni kell: védőcuccot vegyél, leginkább kéz és térdvédő ami alap


a görkori jobban tapad, sokkal jobban be lehet dőlni, kisebb ívet venni, ugyanakkor nincs éle, tehát hokifék és társai nagyjából felejtős

2013. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja igen, és a féket szereld le, ugyan néha hasznos, de inkább akadályoz, másrészt meg kell tanulnod fék nélkül megállni.
2013. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a fék nélküli megállás, az a bizonyos T alakba tett láb, de még egyszer sem sikerült, mert nem tudom melyik lábammal mit kezdjek .. :S
2013. máj. 21. 13:29
 4/10 A kérdező kommentje:
megérkezett, nagyon kényelmes, és tényleg nagyon strapabírónak tűnik.. remélem tényleg az :))..
2013. máj. 22. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
merre lax?
2013. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tolna megye.
2013. máj. 23. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:

mondtam volna hogy segítek ha pesti vagy, de így sajnos nem


érdemes keresni vkit aki tud segíteni az elején


ha nincs senki, akkor a youtube-t javaslom, van egy csomó oktató videó

2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazából jégkorizásból nagyjából átvettem az alapokat, tudom hogy nem annyira egyezik meg, de majdnem.. próbálkozok ezerrel, és sok eséssel .. :D de majd menni fog..:D
2013. máj. 23. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

más azért mint a jégkori

de mint írtam a tapadás miatt, meg nehezebben kanyarodik

ugyanakkor kisebb ívben lehet vele koszorúzni

2013. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy másabb, ezt én is leírtam :)
2013. máj. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!