Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó gördeszka trükköt?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem,eddig megy a nagyobb ollie,popshovit,spider,backside ollie,és valamennyire a manual.Most megyek ki Horvátba,ott jó utak vannak,de a neten nem igazán találtam fú de jókat,amiket ennyi tudással is elsajátíthatnék,szóval tudnátok ajánlani párat?(elég a nevük,majd én utánuknézek)

2013. máj. 21. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Helo sztem tanulj meg kicsivel több alapot mondjuk mondtad a bácsi de ollit pl akkor h már azt tudod tanuld meg a frontsideot is vagy pl ha tudod a shovitot erdemes megtanulni a frontshovitot is aztán mondjuk fakie ollie faki back front aztan nolli nollishovit előre hátra fogasok ebből is de azt mondjuk később is gyakorolhatod ha már megy az olli viszonylag akkor állj neki a heel-nek vagy a kickflipnek aztan ha ez megy patentre azokat kombinalhatod pl backside hel/flip, aztan ha mar mennek ilyenek h varial flipek mondjuk jöhet a 360 pop 360 tréflip hardflip invard Heel lazer, frontside 360,Back 360, dupla flipek, forward Flip bár az ideg nehéz azzal ra érsz később foglalkozni Na jo gyakorlást tesa.
2013. dec. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!