Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkázni szeretnék de hogyan?

Gördeszkázni szeretnék de hogyan?

Figyelt kérdés

Régebben vettem a teszkóban egy 31" x 8" (normál méretű) Truly névre hallgató deszkát.. Akkoriban kb kétszer gurultam rajta, de tegnap újra előszedtem és elkezdtem trükköket tanulni. Még régebbről tudtam az olliet, most a pop shoveit-et gyakorlom. A kerek eléggé kemények, szeretnék valami puhábbat, mert az csendesebb is és jobb vele menni (kisebb kövecskékben megbotlik az enyém), haveromnak van puhább kerék, azthiszem szilikonos, én is olyat szeretnék csak fogalmam sincs milyen keménységű lenne jó.. És a gumipogácsák is eléggé kemények, azzal mit lehetne kezdeni? egyik ismerősöm ajánlotta hogy egy napig rakjam be étolajba, utánna egy napig szárítsam és rakjam vissza.. működhet?

És milyen trükköket tanuljak? Skatepark nem áll rendelkezésemre, csak egy Lidl parkoló..



2013. máj. 24. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Pogácsa hülyeség, 1k egy szett.

Kerék személyes döntés, később biztos a keményet fogod szeretni.

2013. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már vettem jó állapotban lévő függőket, gumis kerekkekel, abec 5 csapágyakkal. egész jól működik.
2013. jún. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!