Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoft fegyot ajanloto...

Milyen airsoft fegyot ajanlotok max 40ezer-ert?

Figyelt kérdés
mar egy eve airsoftozok.

2013. máj. 30. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezeket érdemes megkukkantani:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

Fontos: A feltüntetett ár nem tartalmazza a fegyver kötelező bevizsgálásának (MKH kártya, sorozatszám gravírozás) 4500ft-os költségét. Ezt hozzászámolva egyedül a G36 nyúlik jelentősebben túl a 40ezres kereten.

Érdemes még a softair.hu-n az eladó fegyvereket átmazsolázni, igaz, hogy használtak, de a nagy többségük rendesen karban van/volt tartva, a gyári gyerekbetegségeket a gazdájuk orvosolta.

2013. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a legelsö tetszik a legjobban! Mert nem olyan csicsás. Azomban kineztem egy ilyet


[link]


erröl mi a vélleményed? Azért is eszt néztem ki mert már van egy nagyobb fegyverem. Amugy lenne még egy fontos kérdésem! az üzletök hol van??

2013. jún. 1. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Az mp5-sorozatról itt olvasható egy jó kis írás: [link]


A Galaxy által gyártott fegyverek az alsó kategóriát képviselik, elég gyenge minőségű replikákat készít, azonban az mp5-szériájuk a megfelelő szintet üti meg - manapság szinte csak ez kapható tőlük.


"Galaxy MP5-PDW - Az aksi gyakran eleve rossz, a tár pedig tisztításra szorulhat - belül nagyon sok a fémpor és hasonló kosz, amely adagolási hibákat okozhat. Tár kompatibilitásra érdemes odafigyelni. A V3-as gearbox miatt viszont rendbe téve jó választás másodfegyvernek." -olvasható a fentebb linkelt cikkben. Én csak cyma mp5-tel futottam eddig össze, egyik csapattársam birtokol egyet. Másodfegyvernek méretéből adódóan kiváló, első sorban épületharcokban lehet eredményesen kihasználni, rövid belső csöve miatt kültéren, nagyobb lőtáv esetén nagy a szórása.


Airsoftcentrum bajai illetőségű üzlet, fegyvereket futárral küldenek csak.

Még egy jó hely az airsoftdepo, ők pestiek, náluk is van jópár fegyver, igaz egy picit drágábbak. [link]


A kiválasztott mp5 náluk is kapható, más gyártótól, ellenben fém kivitelben: [link] (és a bevizsgálás díját is tartalmazza az ára)

2013. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ne azt válasszam másodfegyvernek?
2013. jún. 1. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Az olvasottak alapján mérlegeld a lehetőségeid és annak fényében dönts/válassz. Érdemes esetleg spórolni és a jobb minőségűt megvenni, Galaxy lehet, hogy mp5-ben "jót alkotott", de ha csak pár ezrest kell hozzárakni egy jobb gyártó termékéhez, akkor inkább célszerű félretenni rá. Vagy ahogy korábban írtam, a használt szekciót áttúrni. Gyakran megbízhatóbb fegyvereket lehet onnan venni, mint a boltokban. A sajátomat is használtan vettem, lassan 3 éve használom, a szokásos időszakos átnézés-hézagolás-zsírzáson kívül nem kellett még szerelni, pedig volt már télen, hóban, esőben és kánikulában is "bevetésen". Ő lenne az ("full fém" DBoys M4): [link] Belsőségeket tekintve egyedül akkumulátort vettem bele. A fegyvert 37 ezer Ft-ért sikerült megkaparintanom.

Pár használt mp5:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek a lehetőségek, alapjában véve csak pénztárca kérdése a dolog...

2013. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
37???ujonnan??hol?xd az szep.amugy koszonoom
2013. jún. 1. 21:31
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem is van par fegyom.egy cyma ak47 ,m56b shotgun,és egy well mauser mb05 amit el is adok mert mar nem kell ja es van meg egy extreme 45 colt-om azis elado olcson


itt a mesti:

[link]

2013. jún. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!