Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet ilyet nógrád megyében?

Hol lehet ilyet nógrád megyében?

Figyelt kérdés
haverjaimmal 4-en verekedni akarunk, nem űzünk küzdősportot, csak szeretnénk bunyózni egyet úgy hogy ne sérüljön meg senki komolyabban. van nógrád megyében olyan hely, ahol ezt meglehet oldani? kapunk fejvédőt,kesztyűt stb? fizetnénk is érte....

2013. jún. 5. 20:43
 1/8 anonim válasza:
39%
Úgy látom hogy te már igy is sérült vagy, szóval neked már teljesen mindegy....
2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk sérültek, csak el akarjuk dönteni ki a keményebb :D és nem akarom őket nagyon szétverni :D
2013. jún. 5. 20:57
 3/8 anonim válasza:
Hát biztos, hogy nem teleszel a legkeményebb...annyi eszed van mint egy lapát homoknak... Ha ezen múlik adok neked egy uborkaszedő kesztyüt meg egy bukósisakot, szétvernek téged, és te még ráadásul ezért fizetni akarsz nekem 5000ftot? TETSZIK EZ AZ ÖTLET, BENNE VAGYOK.. 5000ért megtarthatod a kesztyűt is... kár hogy nincs több iylen hülye ember... csinálnék egy ilyen vállalkozást és milliomos lennék...:D
2013. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát bazzeg. Vesztek fogvédőt, kesztyűt aztán lementek a parkba gyepálni egymást... Ha nagyon akartok, akkor még beszereztek pluszba fej- és sípcsontvédőt, és aztán mehet akár full contactba.

Nem, igazán értem ennek mi akadálya. Azonban küzdősport múlt nélkül tuti nem tanultok meg jól verekedni. Rosszabb esetben még meg is sérültök...

2013. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok egyszer egy nálam idősebb belém kötött én meg leütöttem de ha nem csinálok küzdősportot már 7 éve akkor igencsak elgyepáltt volna. Úgy hogy azt javaslom, hogy kezdj el küzdő sportot és te leszel a haverjaid között a legkeményebb :)
2013. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4# vagyok, kiegészítenék:

Ha csak arra akartok menni, hogy ki a keményebb, akkor nem is kell mennetek sehová. Nyomjátok Kyokushin-kan szabályrendszerben. A kyokushin karate a legkeményebb karate, ugyanis védőfelszerelés nélkül, full-contact küzdelmek vannak. Ugyanakkor nem ütnek fejre. Tehát a a fejetek nem sérül, a testetek tübbi része meg van olyan kemény (vagy legalábbis annak kellene lennie) hogy bírja a rámért ütéseket, rúgásokat. Egyedül a fejrúgásokra kell odafigyelni, de mivel egyáltalán nem rendelkeztek küzdősport múlttal, nem hinném, hogy feléritek egymás fejét, vagy akár csak tudtok rendesen rúgni.

Itt a kyo karate, nagyjából így néz ki:

http://www.youtube.com/watch?v=V-_CvNuQRQs

Na itt eldől, ki a kemény legény.


A másik még a földharc. Ehhez szintén nem kell védőfelszerelés, egy füves pázsit, vagy üres tornaterem elegendő hozzá. Habár ez inkább észjáték, hiszen az a lényege, hogy a másikat leszorítsd, vagy lekopogtasd fojtással, esetleg ízületfeszítéssel. Természetesen az embernek még 0 küzdősport múlttal is van némi fogalma (látta a karatekölyökben) hogyan kéne ütni-rúgni, vagy legalábbis úgy csinálni, azonban előképzettség nélkül csak birkózzátok majd egymást a földön, szóval nagy sérülés ebből sem lehet. A földharchoz megaztán kell keménység, hatalmas állóképességet követel. Ha állásból indultok akkor még izgalmasabb, csak figyeljetek oda egymásra, és nem lesz sérülés...

2013. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akarunk ütni fejre is :D rendes verekedést akarunk, mindenki ahogy tud :D csak úgy habiból :)
2013. jún. 6. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kesztyű+fogvédő. 15 rongyból meg is van, és jó sokáig használhatjátok...
2013. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!