Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik airsoft G36c-t válasszam?

Melyik airsoft G36c-t válasszam?

Figyelt kérdés

Kezdő fegyvert szeretnék venni, méghozzá G36c-t. Vagy A JG által gyártott verziót, vagy a Dboys/Boyi által gyártottat.

Tudom, hogy a JG olcsóbb, de hallottam róla jó, és rossz kritikákat is. Azt is tudom, ogy a Boyi csak 5.000-val drágább, viszont cserébe EBB-s, több műanyaggal, és egyedi Gearbox-al, ezért kevesebb alkatrészellátással.

A Boyi márkájút csak az Airsoftdepo-nál találtam, ezt itt venném a győri üzletben, míg a JG-t az Airsoftone-nál.

Melyik javasoltabb kezdő fegyvernek, melyik a megbízhatóbb, mit ajánlanátok?



#Airsoft #G36c #G36 #kezdő fegyver
2013. jún. 7. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem JG van, igaz hosszabb verzió, azaz a K típus. Szerintem EBB ha Geatbox egybekötésű akkor sok gond lehet vele. Egyenlőre a JG-t ajánlom. Boyi szerintem sokszor nem beszámítható. És mi az, hogy kevesebb alkatrész? Ilyenről még nem hallottam ( de attól természetesen lehet!). Én mindenképpen JG párti vagyok és azt is ajánlom. A végén úgy is Te fogsz dönteni! :)
2013. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a JG-t ajánlom. Havernak kb. másfél éve vanmeg és nem volt vele nagyobb gond.
2013. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!