Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan ugrassak a motorommal?...

Hogyan ugrassak a motorommal? Kicsit orrnehéz is a motorom ehhez lenne egy-két kérdésem.

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem olyan rég kezdetm el foglalkozni a motocrossal, és az utóbbi egy-két hónapban már pályán is próbálkoztam.. A gond ott van hogy amikor ugratok egyet a motorommal, és ha picit nagyobb ez az ugratás akkor a motor tulajdonképpen hamarabb leérkezik mint én..

Tehát még én a levegőben vagyok a motor meg már leérkezett, és így elég nagyot üt.. Ez kissé fura, és félek hogy ebből nagyot lehetne zanyálni.. Illetve még van egy másik problémám is.. Ugratásoknál a motorom eleje hamarabb leérkezik mint a hátsó kerék.. ebből is ugyebár nagyot lehet esni, mert az ugartás csőrös lesz.. hogy tudnám ezeket a problémákat kiküszöbölni?

Ha akármelyik problémámban tudtok segíteni kérlek írjatok.

Köszi!


2013. jún. 12. 20:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!