Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sok fényképen mutatták Erőss-t...

Sok fényképen mutatták Erőss-t a csúcson lefotózva a székely zászlóval. Most Ő magyar volt vagy székely? A kettő nem ugyanaz.

Figyelt kérdés
Azért,ha magyar szponzorok pénzén expediciózgatott legalább a magyar zászlót is magával vihette volna.Jól esne azt is látni.
2013. jún. 17. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj ez már olyan mindegy.

Nyilván az "anyanyelve" a magyar volt (még akkor is,

ha Székelyföldön nevelkedett) Úgy mondanám, mindkettő volt. Hogymiért nem vitte a mygar zászlót, azt nem tudom (Mondjuk engem nem zavar) Épp elég nagy baj az, hogy

nem tudtak lejönni (visszajönni)

2013. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azokat a szerencsétlen képeket nem is ő készítette, hanem a spanyol hegymászó (Cadiach)

Megmég volt egy rövid video, amit a koreaiak készítettek

A székely zászlós kép sztem még az alaptáborban (vagy valamelyik táborban) készült

2013. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A világban azért nem nagyon ismerik a székely zászlót,és

gondolom nem "tudták hova tenni."-hogy valójában magyar.

Egyébként engem sem zavarna,ha tudnák Európában-de az a baj

hogy nem tudják.-így azért zavar.

Mellesleg a magyar állami zászlót-akitől a pénzt kapta- illett volna vinni.

2013. jún. 17. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Erdélyi születésű magyar állampolgár. Tehát igen, magyar volt.

Ha te ezt nem érted, a te bajod.

A pénzeket meg nem azért kapta, mert magyar volt, hanem mert jó volt abban amit csinált és valakik úgy gondolták érdemes támogatni.


A ferrari is rakja ki a brit zászlót mert a vodafone-tól kap pénzt? Vagy a Real Madrid stb is rakja ki a szponzorok zászlaját? nonszensz.

2013. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy mi az ,hogy nem tudták róla, hogy magyar?

Mindenki külföldi szakportál úgy említi, hogy magyar volt.

De kár is magyarázni annak aki kb 2-3 hete tudja csak mi a hegymászás, viszont az már gáz, hogy mással se vagy képben.

2013. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elárulom hogy nem állami pénzen ment. Magánúton hajtottak fel szponzorokat. Azért kérdező nem semmi vagy. Lassan 1 hónapja halottak te meg ezen rugózol. Undorító vagy.
2013. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Magyarpatriota válasza:

Itt egy kép Erős Zsoltról magyar zászlóval: [link]

Itt meg egy másik kép, amin az expedició előtt ki van téve a magyar és a székely zászló: [link]


A székelyek is magyarok, a magyarság egy része.Én a székely zászlóra olyasmiként tekintek mint mondjuk Budapest zászlajára, vagy békés megye címerére, egy magyarlakta terület jelképe. Viszont a legtöbb esetben a székelyek is a magyar zászlóval közösen használják a székely zászlót. Sokat jártam Székelyföldön, sok barátom van onnan, sőt idén a Sepsiszentgyőrgyi március 15 megemlékezésen is részt vettem, ott is a polgármester mögött magyar és székely zászlók voltak kitéve, sőt a tömegben is vegyesen lehetett székely és magyar zászlókat látni, több székely zászlón nemzeti színű szallag volt, a villanyoszlopokon meg kb 30-50 centis átmérőjű magyar kokárda. Sok fényképet is készítettem a zászlókról meg a kokárdákról.

2013. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor miért hangsúlyozza a székely hogy ő székely,nem magyar.Ezt többször érezhetően éreztem Erdélyben. Ők mindig

velünk együtt,de mégis külön.

A történelemben is felbukkan a probléma:

lásd a" Tizenkét Pont" "Unió Erdéllyel".-12.pontban.

Most akkor" unió" Erdéllyel,vagy inkább külön jobb nekik.

2013. jún. 23. 20:19
 9/9 anonim válasza:
Te tényleg hülye vagy. Nem azt hangsúlyozza hogy nem Magyar, hanem hogy nem Román.
2013. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!