Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék elkezdeni MMA-ni 8...

Szeretnék elkezdeni MMA-ni 8 hónapot thay boxoltam, hogy kéne elkezdjem?

Figyelt kérdés

normális " mma " edzést nem találok sehol , pesten ...

értem én , hogy szabály rendszer nem harcművűszet

de a közelhaarcot meg a full kontaktot , valahogy össze kéne kombinálni ..



#MMA #graplingg
2013. jún. 26. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdj el mellette Judo vagy BJJ edzésre járni...
2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el mellette még Judo, Brazil Jiu Jitsu, vagy birkózó edzésre járni, hogy legyen földharcot. Közben meg keres tovább normális MMA edzést. Fogsz találni a sok kókler edzők között normálisat is. Onnan a legkönnyebb kiszűrni, hogy mennyi edző van. Ha csak egy foglalkozik veled, az nagy valószínűséggel kókler. Ha több edző is van (még akkor is, ha egyesek, csak bizonyos időközönként járnak le), az nagy valószínűséggel már normálisabb. Meg ami még fontos, hogy meg kell nézni járnak-e versenyekre, és ott milyen eredményeket érnek el. Mert, ha olyan klubba mész, ahol a versenyzőik totál utolsók mindig, ott nagy valószínűséggel csak pénz lehúzásról szól az edzés.
2013. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Véleményem szerint a cselgáncs edzés nem fog mindent megadni, ami az MMA-ban szükséges (az ütés és rúgás jellegű technikákon kívül), mivel a judo edzéseken jellemzően a sport szabályrendszeréhez igazodnak.

Konkrétabban:

- jól fogható ruha nélkül teljesen más a küzdelem

- a dobásokkal nem tudod megadásra kényszeríteni az ellenfelet

- földrevitel, lábra támadás teljesen másképpen működik

- fojtások szerepe az MMA-ban óriási, a judo leszorítások ott nem érnek semmit

2013. jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
járj el bírkózni.. de ahogy írta az egyik hogy vannak kókler edzők az igaz.ha dunakeszi közelében vagy vagy eltudsz oda menni akkor keresd meg a nvényi sportakadémiát!!!Két edző van mma-n DE össz 3 edző van .az mma-t növényi norbert olimpiai bajnok birkozo világbajnok kick-boxoló és mma-s és dietz gusztáv aki bjj europa bajnok és grappling világ bajnok
2013. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs kihagytam azt hogy tartja
2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves #3-as, ajánlom figyelmedbe:

http://www.youtube.com/watch?v=rRNHFuNL0mc

http://www.youtube.com/watch?v=PBnWgT2en1U

http://www.youtube.com/watch?v=lJ50D9sHRnM


Ezenfelül én is tapasztalatból beszélek ha azt mondom, a sutemi waza technikák remekül működnek, akkor is, ha az ellenfél nagyobb nálunk, és nincs rajta fogható ruha.

Pedig én még csak nem is judo-s vagyok, hanem "csak" egy japán jujitsu-s, a dobástechnikám és földharctudásom sehol sincs egy judo-séhoz képest

2013. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 markopolo120 válasza:
én tapasztalatból beszélek! az mma-t elkezdeni úgy a leg egyszerübb hogy elötte nem csináltál semmit.
2013. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!