Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erről az airsoft fegyverről...

Erről az airsoft fegyverről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 4. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használtat nem vennék. Simán átvághatnak.
2013. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jön be az oldal. Amúgy meg a használtakkal kompromisszumos a dolog. A boltban veszel egy gyári 420 fps-es fegyvert amivel azonnal mehetsz játékra és simán lövöldözöl vele. Viszont az ára 50-80k huf.

Használtan veszel egy puskát 15-30 ért de az régebbi és csak ráköltéssel fog vinni 380-400-at. Igaz hogy egy korrekt játékon kronóznak és 400 fölött szépen vissza is teheted a csomagtartóba, mert azzal nem játszhatsz. Kivéve persze a sznájpereket, de oda meg illik egy másodlagos fegyver is mivel 30m-en belül azzal sem lőhetsz emberre.


Ki kell próbálni hogy milyen egy sorozat 5m-ről a hátadba egy 420 fps-es fegyverből aztán meg fogsz elégedni a használttal is. :)


Mellesleg a sok mai játék tapasztalatai szerint a 400+ os fegyverek veszélyesek. Sok védőszemüveg nem bírja és a védtelen részeken bemegy a bb a bőr alá, vagy a szemgödörbe a szemüveg fölött esetleg kilő egy metszőfogat. Erre mind volt példa az utóbbi időkben.

2013. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el hogy ezt komolyabb játékokon normálisan fogod tudni használni.


2-es. Pár dolgot kicsit keversz, de lényegében igazad van. Én kőkemény 390 FPS-el "sznájperkedek" AEG-el (M14) Viszont az erőt tudom kompenzálni a pontossággal, ha szükséges akkor sorozatlövéssel, és az hogy elég 10 méteres rálövési távot tartanom, nem kell 20 métert.

2013. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A használt fegyver mindig kétélű dolog. Lehet hozzáértő gazdától is venni, meg csak sima játékostól. Ha újat veszel, arra se árt rákölteni egy kicsit, mert sajnos azok is hagynak kívánni valót maguk után...

Viszont a használtakból is van olyan amit csak használtak aztán kész, igazából így az állapota csak romlik viszont ha nincs nagy baja és elég olcsón kapod meg akkor "tuning" alapnak kivalló lehet, és akkor kb annyira jössz ki mint egy új fegyver vagy kicsit többre, de évekig tudod majd használni.


Szó mi szó, ha nem értesz hozzá akkor nem ajánlom, lehetnek rejtett hibái, ráadásul sok infót nem árulnak el róla, tehát valószínűleg teljesen gyári állapotú.


Ez viszont egész korrekten van megcsinálva a leírás szerint: [link]


Nézelődj még egy kicsit!


Ui.: Ez nem egy olcsó sport, és általában a spórolás előbb-utóbb a játékélmény rovására megy... Ezt láttam, tapasztaltam a csapattársaim által. Elég kellemetlen volt nekik amikor a játék elején tönkrement a fegyverük. Pont senkinél nem volt tartalék fegyver, de megoldottuk, felváltva játszottunk. Viszont az elég kellemetlen!!!

2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!