Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Legyek pankrátor? Miért...

Legyek pankrátor? Miért néznek furának emiatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 17 éves lány vagyok és a véleményeteket szeretném kérni. Évek óta az a vágyam, hogy pankrátor legyek. De sokan, akiknek ezt elmondtam furán néztek rám, meg nem vettek komolyan.. szinte senki nem biztat benne és ez olyan rossz.. Szerintem lenne hozzá tehetségem, de sokan csak kiröhögnek, hogy úgy se vinném sokra Magyarországon, meg hogy abból nem lehet megélni.. Persze lenne mellette más munkám is, és én azt is tervezem, hogy külföldre megyek... de annyira elkeserítő, hogy kevesen bíznak bennem.. Szerintetek belevágjak?

2013. júl. 5. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyan sport,ugyanolyan kimerítő edzésekkel,mint a többi.

menj le nyugodtan edzésre.

aki meg nem sportol semmit,vagy gőze nincs az adott témáról,annak a véleménye ne befolyásoljon.

2013. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mások szubjektív, nem építő jellegű véleményére sz.arni kell.


Magyarországon a hülyeségből és mások átveréséből lehet leginkább megélni, ezt a gondolatvonalat követve.. inkább álljunk is le, tök mindegy hogy egy sportból megélhetsz-e vagy sem.

2013. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!

Nekem is vannak kétségeim mert én is úgy vagyok mint te!

Csak én 16-vagyok és nekem iszonyú kevés lehetőségem van még a HCW-be is ELJUTNI.

Pedig kb 6-7 éve gyakorlom a sok mozdulatot!

De ne ad fel, ha kitartó vagy és nem adod fel a vágyaidat, akkor azt ajánlom hogy keress fel 1 komolyabban foglalkozó embert a HCW világából, és meséld el neki a gondjaidat!

2013. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettetek :) #3 megértelek én is téged :P nekem is nehéz eljutni a HCWbe mert az ország másik felében van.. de majd próbálkozok valahogy eljutni oda :D vagy még azon gondolkoztam, hogy esetleg Szerbiába kéne átmenni, hátha ott van közelebbi is... mondjuk azt se tudom, hogy ott van e pankráció oktatás..:/ (amúgy én is 16 vagyok >< majd augusztusba leszek 17.. de az mindjárt itt van :D)
2013. júl. 7. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!