Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit értetek "divat sportoló"...

Mit értetek "divat sportoló" alatt?

Figyelt kérdés

"divat deszkás" "divat bmx-es" "divat boxoló"stb...


én is igazából "divatból" kezdtem el deszkázni,mert nagyon tetszett és a barátaim közül is egyre többen deszkáztak.

Kipróbáltam,megtetszett :)


el szoktam újságolni a barátaimnak hogy deszkázok,mikor megkérdezik,illetve érdeklődnek.


Te mit értesz divat alatt?



2013. aug. 8. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A divat alatt azt értik, h addig nyomja míg le nem cseng meg akkor kezdte el mikor fel lett kapva.

Szal itt a motorozás.

10 évvel ezelőtt alig volt motoros az utakon most meg naponta halnak meg, mert az utolsó hülye is vesz magának aztán azt hiszi, h tudást is kap mellé.

Meg van ugye a sok "nembírokmagammal" idióta, akik kitalálnak kínjukban valami baromságot mint a homokszörf meg az anyjának a pi....csaja.

2013. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A divat deszkázás pontosan az, hogy pl. kimész, tudsz állóhelyzetben egy olliet, és már mindenkinek újságolod hogy deszkázol.

Divat bmx-es, hát szerintem ebben az országban mind az :)

2013. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy a közösség a csoport miatt csatlakozik valahova elsősorban,nem a funkcionális haszonért a minél nagyobb megszerezhető tudásért.

de persze ez nem zárja ki azt,hogy egy divat sportoló ráérezzen az ízére a választott sportágnak.


pl egy kis srác ismerősöm eljárkált a haverjaival kondiparkba és ott bohóckodtak hónapokig.

aztán szépen lassan ez odáig fejlődött,hogy most már egyedül jár le edzeni,nem vár a haverokra senkire és látszik is rajta a változás.

2013. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Azt, aki a sportot nem saját maga fejlesztése és épülése érdekében űzi.
2013. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!