Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes Waveboard-ot venni,...

Érdemes Waveboard-ot venni, mennyi idő míg megtanulok vele rendesen menni?

Figyelt kérdés
Minden nap használnám, a buszmegállóba azzal mennék, hogyha suliba megyek, délutánonként ha van időm akkor csak úgy elmennék vele. Nem szeretnék decathlonban venni, mert ott kb. 17E, és annyi pénzem nincs... Vagy Auchan/tecsó, vagy rendelek netről.

#vásárlás #sport #deszka #Waveboard #snakeboard #kígyódeszka #street surf
2013. aug. 21. 12:29
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem 20 percig tartott, míg megtanultam vele menni. Szerintem utcai közlekedésre is alkalmas (én arra használom), de nem minden terepet bír, van közben, mikor inkább viszem a kezemben. Az út, amin használod, fontos, hogy jó minőségű aszfalt legyen (egy-két göröngy nem számít, csak ne legyen az egész rücskös), és ha lejtős, akkor legyen elég széles a szlalomhoz, amivel féken tartod. Ja, és esőben nem érdemes használni.

Egyébként nagyon jó érzés vele menni, gödröket, gyalogosokat kerülgetve vagy egyszerűen szlalomozva. Erősebb lejtőn olyan érzés, mintha snowboardoznánk, sok gyakorlással egyre jobban bedőlve egyre „keskenyebb” (min 3-4 m széles) úton le tudsz menni.

Én az Aldiban vettem 10ezerért kb. márciusban, de láttam, hogy júniusban újra árusították. Szerintem érdemes a boltban kipróbálni, mert 10ezer Ft alatt nagyon kérdéses a minősége (a Tescoban pl láttam egy 2600Ft-osat, ami nem gurult, ha ráállt az ember). Az Auchanban meg nem fordul el a közepe, ezért sokkal nehezebb kanyarodni vele, ami a lényege lenne a waveboardozásnak. Egyébként a Decatlonban is elég merev az Oxeloboardok közepe, nekem nem jönnek be.

2013. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!