Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit jelentenek? Airsoft...

Mit jelentenek? Airsoft SNIPERT szeretnék venni

Figyelt kérdés

-Mi az az FPS (frame per second azt tudom, de mit szolgál? mi a jobb, ha nagyobb vagy kisebb az értéke?)

-Azon gondolgozom, hogy melyiket vegyem meg: MB01 black vagy MB02OD (mind a kettő Well márkájú és máshol azt írták ezek a típusok jók...)

-Mi az a polymer és melyik a jobb a fém, vagy a műanyag?


Ennyi a kérdésem, bocsi hogyha túl sokat tettem föl...

Ha nem válaszoltok mindegyikre az se baj :)



2013. szept. 4. 19:59
 1/7 Jakus Tamás ***** válasza:
100%

Az FPS az a lövedék kezdősebességét jelenti

400 fps fölötti fegyverek már mesterlövész besorolásban vannak. Az eddig játékon látott legnagyobb FPS értékű mesterlövészpuska 550FPS értékű volt. ( amit én láttam )

De az erő nem minden. ha a fegyver jól van összerakva akkor 450 FPS-el is meglövi azt a távot amit az 550-es

Aki azt mondta neked hogy a WELL jó azt kérlek csapd tarkón helyettem is. A well a leggyengébb márka. Spiáterrel és műanyaggal dolgozik ami bizony hamar tönkremegy. A jobb fegyverek 40-nél kezdődnek. Sajnos.

természetesen a fém fegyverek a jobbak mert tovább bírják.

Történetesen nekem van egy A&K SZVD Dragunovom eladó sorban. Ha érdekel nézz utána és keress meg.

2013. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi az FPS segítséget!

Ez a kettő amin gondolkodom


[link]


[link]


ezek alumíniumok!

akkor sem ajánlod?

kérlek írj!

KÖSZIDENAGYONDENAGYONDEKÖSZI!

2013. szept. 5. 14:18
 3/7 Jakus Tamás ***** válasza:
100%
Az MB-01 Black jónak tűnik. masszív és erős puska egy ideig nem lesz vele gondod. De ne feletkezz meg a 4500 ft-os bevizsgálásról és hogy valószínű érte kell menni mert amikor még én rendeltem az oldalról fegyvert nem adtak fel postán.
2013. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Akkor te a MB01 et ajánlod...

Ha még szénsz időt rám, Tomi, (amiért igazán hálás lennék,) elmondod miért?

Az ára miatt? Mert a másik túl olcsó? Vagy más szempont szerint?

2013. szept. 5. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdő játékos vagy? Mert nem javasolnám a sniper fegyvereket kezdésnek!
2013. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jakus Tamás ***** válasza:

Először is a döntés a tiéd. Nem nekem veszed hanem magadnak. De hogy kicsit segítsek neked beleástam magam a témába és kiderült hogy a 01-es elsütőszerkezete nem fém. Ami egy idő után bizony eltörik. a 02-é fém. Erre sincs garancia hogy nem törik el de tovább bírja.


De ha már ennyire benne vagyunk az ár/érték arányban íme egy fegyver ami nagyon megéri

[link]

Tapasztalatból mondom hiszen nekem is ilyen van.

De az előző hozzászólónak igazat adok mert ha teljesen kezdő vagy jobban járnál először egy AEG fegyverrel.

Mert nagyobb sikerélményt biztosít egy AEg fegyver mint egy springes mesterlövész fegyver.

2013. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hálám és köszönetem a segítségért Tomi!

Igen kezd ő vagyok, de alősször csak célba lövöldözgetek, meg tanulgatok, játékba még nem fogok menni...

De gondolkodom azon amit mondtatok!

2013. szept. 7. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!