Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most akkor tényleg eldöntött...

Most akkor tényleg eldöntött dolog hogy Kimi megy a Ferrarihoz? és a Ferrari miért küldte el Kimit korábban?

Figyelt kérdés
Mikor Alonso ment a Ferrarihoz akkor miért kimit küldték el miért nem Massát? jó én szeretem Massát és nagyon sajnálom hogy 2008ban nem lett Világ bajnok, mert ha akkor VB lett volna, és most ugyan így küszködne azt mondanám hogy jó küldjék el, de jó lenne ha a Ferrarinál lenne vb. így viszont sajnálom. Na és akkor tényleg eldőlt már hogy Kimi megy Alonso mellé?
2013. szept. 12. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen Kimi megy a Ferrarihoz. Hogy miért küldték el annak idején azt kérdezd meg a Ferraritól.
2013. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,visszatér.Igazából már 2008-ban el volt döntve hogy Alonso ferraris lesz. Massa megverte Raikkönent 2008-ban és a balesetéig is előtte volt a vb-én. Alonso és a vele együtt érkező Santander kitúrta Kimit pedig szerzett nekik egy győzelmét azzal a rémgyenge autóval 2009-ben. Azóta már megbánták hogy Kimit küldték el.Massat kellett volna elzavarni.
2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!