Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért nem engedik a parkourt?

Miért nem engedik a parkourt?

Figyelt kérdés
Múltkor gondoltam magamban h kimegyek végre az utcára és parkourozok futok mászok. Na ez meg is volt csak időközben kijöttek a rendőrök, és rám fogták h terrorista vagyok... (wtf) Miért???? :O

2013. szept. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Terrorista :D


Amúgy azért, mert általában ezeket a kihágásokat sanszos lehet, hogy elköveted: magánterület megsértése (na talán ide lehet a terroristaságot beszorítani), rongálás, a saját és a körülötted lévők veszélyeztetése akár életveszélyesen, és ez a nem mindegy.

2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hisz elég sokan vannak itt mo-n meg külföldön is, teli van youtube is ilyenekkel és mégsem ba***ák meg a p***ájukat -.-"
2013. szept. 15. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

De szokták nekik is, csak nem teszik fel természetesen youtube-ra.


Egyébként elég morálfüggő. Minket meg egyszer a sétálóutcán szedtek le a bicajról, mert letörjük a terméskövet...Szóval van ilyen, jó helyet kell találni.

2013. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezted a rendőrt, hogy mi a bűnöd, melyik törvény ellen vétettél és konkrétan mivel?


Egyébként meg, ne logikát várj hanem engedelmeskedj. Népként elfogadtuk, hogy parancsolnak nekünk. Ha ez nem tetszik, akkor szervezkedj ez ellen, én veled vagyok.

2013. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!