Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van rá esély hogy Batista...

Van rá esély hogy Batista vissza térjen a WWE-be?

Figyelt kérdés

#WWE #retnus
2013. okt. 13. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok, de olvasgass itt visszamenőleg volt róla hír régebben: [link]
2013. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MissHungary válasza:
88%
Dehogy van. Már beszélt arról, hogy torkig van az olyan kérdésekkel, hogy ha kapna egy szerződés ajánlatot a WWE-től akkor kapna-e a lehetőségen. És elmondta, hogy nemet mondana egyébként. Én is boldog lennék, ha visszatérne, de úgy, mint más régebbi - tehetséges - pankrátor, már Batista is réges rég túllépett a WWE-n.
2013. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
MINDJÁRT VISSZATÉÉÉÉÉÉÉR!!! :DDDDDDDDDDDDDD
2014. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már 1 hónapja visszatért :D rendesen be is sült a nagy visszatéréseével együtt... :D
2014. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Utólag már könnyű, de nem tudom feltűnt-e hogy ez 2013 októberi kérdés volt. De való igaz, Batista 2014 januárban már visszatért, és a royal rumble-t is megnyerte...
2014. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Az előző válaszom #3-nak címeztem. És igen, tudok róla, én is láttam az utóbbi évek legrosszabb royal rumble-jét, sőt, meg merem kockáztatni, az utóbbi évek legrosszabb PPV-ját. Érdekes volt, amikor a végén egy az egy ellen került Roman Reigns-el szinte mindenki az arénában Roman-t éltette. Amikor pedig a végén Batista nyert, nem volt olyan tiszta az öröm a szurkolóktól.


Szerintem ha nem adnak neki egy címmeccset a wrestlemania-n, vissza se jött volna... többször is elmondta, hogy nem tetszik neki az új éra, a kisgyerekeknek szóló pankráció, de aztán végül mégis csak visszajött, és hopp, egy RR győzelem :).


Punk is emiatt hagyta el pár hete a WWE-t, bár ez remélem csak egy jól megtervezett sztori a wwe-től, és a wrestlemanian, vagy a chicagoi raw-n visszatér.

2014. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha nem adnak neki egy címmeccset a wrestlemania-n, vissza se jött volna... "


Én is így gondolom. Több hónapot eggyezkedtek a szerződésről. A lényeg, hogy csak a pénz miatt jött vissza, és nem a szurkolók miatt. Remélem nem lesz sokáig, én nem nagyon szeretem... Nem is tudom, hogy miért hívták vissza... Akkor már inkább Rock vagy Jeff Hardy. Jobban örültem volna nekik.

2014. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!