Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit sportoljak? Motocrossozom,...

Mit sportoljak? Motocrossozom, ha nagyon akarnék tudnék télen is edzeni, de anyagilag az már sok lenne. Milyen sportot üzzek télen, ami kellően extreme, nagyon sok adrenalint akarok! Tulajdonképpen bármi érdekel ami veszélyes.

Figyelt kérdés
Nem lényeges, hogy téli sport legyen, csak lehessen télen csinálni
2009. nov. 10. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Falmászás?
2009. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
snowmobil
2009. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy elsőre hülyén hangzik de ó esetén próbáld ki a szánkózást olyan helyen ahol mondjuk nyáron bicikliznek mert ott van esélyed ugratókat vagy letöréseket találni

Nem tudok elképzelni veszélyesebb téli (olcsó) sportot mint egy szánkóval lezúzni egy freeride pályán

2009. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hasonló beállítottságú vagyok mint te, tavasszal én is kezdem a motocross-t. addi is bringával kijártunk a közeli 3 pálya valaelyikére. télen is megcsináljuk, jól beöltözve, persze.hóban, sárban még izgibb. és a motorozás tényleg nem jó, mert ha esel, akkor jobban fáj télen... :( tapasztalta, sajnos...

14/L

2009. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ess hanyatt
2010. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nem fáj annyira ha rendesen megvannak a védőfelszereléseid.Meg ha tudsz esni és kigurulod akkor nem fáj.Személyes tapaztalat.(Egész télen motoroztam minden hétévégén -15fokba is :) )
2010. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!