Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire lesz nehéz elkezdeni...

Mennyire lesz nehéz elkezdeni kick-boxolni?

Figyelt kérdés
Igazából olyan szempontból, hogy kb 6 éve nem sportolok semmit. Részben anyagiak miatt, részben azért mert nem sikerült megtalálni azt a sportot (itt helyben), amit szívesen csinálnék. Most indítanak kick-boxot, novembertől járni fogok rá. Csak rettenetesen félek, hogy "ki fognak csinálni" már az első edzésen, meg hogy nem fog menni. Persze, tudom hogy 6 év tespedés után nehéz lesz, csak attól tartok hogy NAGYON nehéz lesz és nem fogom bírni, pedig szeretném. Tehát így kezdőként nagyon meg fognak kínozzni szerintetek?

2013. okt. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ha most indul ott az edzés,akkor te a kezdő klikkben leszel,ahogyan mindenki más is aki odamegy,nem egy edzett,összeszokott csapatba fogsz menni.
2013. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából szeptemberben indult, csak én most szereztem róla tudomást. 2 hónap alatt remélem nem haladtak annyit hogy nagyon kilógjak a sorból (heti 2 edzés van csak). Folyamatos jelentkezés van, és az edző mondta, hogy mindenre megtanítanak külön! Várom már nagyon!
2013. okt. 26. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát erőnlétileg nagyon nehéz lesz de kb pár hét és felfejlődsz annyira hogy ez ne akadályozzon az edzés más részeiben. Technikai dolgokban meg kb 1év míg láthatóan jobb valaki mint egy full kezdő heti 2 edzéssel szóval ez se legyen visszatartó erő.
2013. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!