Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az ejtőernyőzés (tandemugrás)...

Az ejtőernyőzés (tandemugrás) megéri az árát?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kipróbálni, de ha kirpóbálom akkor már meg is kéne örökíteni, ez meg kb 50-70 ezer forintba kerülne 3500-4000 méteres magasságnál. Ráadásul nem akarok egyedül menni, hiszen sokkal jobb barátokkal közösen élményt szerezni. Valaki próbálta már közületek? Megéri egyszer kipróbálni? Gondolkodom rajta, hogy majd 18. szülinapomra meglepem magam és az addigra talán már létező barátnőmet vele (:D), de nem biztos hogy akarok várni még egy évet.

17/F


2013. okt. 31. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most voltam a nyáron,nekem nagyon bejött az érzés,most azt tervezem,hogy tanfolyamra is elmegyek,hogy majd egyedül is ugorhassak. Én Börgöndön ugrottam 50e be került felvétellel.Én mindenképp azt mondom,hogy érdemes kipróbálni,semmihez nem fogható élményben lesz részed.

Bár amikor én ugrottam felhős volt az ég és a szabadesés része a tejföl közepén zajlott,de igy is nagyon jo volt.

2013. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!