Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet airsoftozni borsod...

Hol lehet airsoftozni borsod megyében?

Figyelt kérdés

Szeretnék airsoftozni csak nem tudom hol? Borsod megyében lakok és azon belül is Miskolctól délnyugatra.

Ill milyen fegyvert vegyek/ünk? AEG vagy rugós? És azon belül mit ajánlotok.A felszerelésről meg egy oldalt és kiválsztom :)


eddig ezt nézegettem: [link]


És ami még fontos 11 vagyok :D valahol olvastam h 16-tól szülői beleegyezéssel 18 felett meg magamtól.Viszont sok magyar videóban láttam h a 10-13 évesek is játszanak.


Tehát baz. megyében lehet valahol játszanom?


Légpuskával már a sörösdobozokat ripityára lőttem :)



2013. nov. 5. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg vatera,teszvesz-en érdemes beszerezni a védőcuccok egy részét (sisak,szemüveg..) mert ahogy nézem olcsóbb.
2013. nov. 5. 18:31
 2/7 anonim válasza:
Szerintem normális felelőségteljes ember/szülő nem ad airsoft-ot 10-13 éves GYEREK. Kezébe.
2013. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ki kérdezte :P én arra vagyok kíváncsi amit a leírásban megadtam..ha azt elmondtad utána azt írsz amit akarsz
2013. nov. 5. 18:50
 4/7 anonim válasza:
én már 10 éves koromba légpuskával lövöldöztünk az unokatesómmal (jelenleg 15 évesek vagyunk) és semmi probléma nem volt egyszer se volt veszélyes helyzet. Azért mert megtanítottak a szüleink bánni a fegyverrel.
2016. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és szerintem jó ha valaki 10 éves korától tud bánni a fegyverrel. kérdezőnek pedig azt ajánlom, hogy hajrá gyakorolj sokat és élvezd az airsoftozást:) :D
2016. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én már 13 éves koromba légpuskával lövöldöztünk az unokatesómmal (jelenleg 15 évesek vagyunk) és semmi probléma nem volt egyszer se volt veszélyes helyzet. Azért mert megtanítottak a szüleink bánni a fegyverrel.
2016. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi már 10 éves korunkba légpuskával lövöldöztünk az unokatesómmal (jelenleg 15 évesek vagyunk) és semmi probléma nem volt egyszer se volt veszélyes helyzet. Azért mert megtanítottak a szüleink bánni a fegyverrel.
2016. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!