Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ingyenes gerinctorna van-e...

Ingyenes gerinctorna van-e valahol Budapesten?

Figyelt kérdés
Ingyenes jóga is érdekelne.

2013. nov. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

+

szobád

2013. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos és humoros, ezt magamtól is tudtam volna, pont az lenne a lényeg, hogy valahol csoportban végezhessük, mert minden nap otthon unalmas.
2013. nov. 14. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

persze.

a menete-háziorvos beutal reumára-a reumán beutalnak gerinctornára és mehetsz is ingyen 10-15 alkalmat.

ha a 10 alkalom végére még nem tudod fejből a gyakorlatsort és akarsz még járni,nem akarod otthon végezni,akkor simán kiírnak még 10 alkalmat.

plusz az sem mindegy,hogy miféle gerinctorna lenne jó neked,milyen jellegű a problémád,ezért is kellene az orvos a hozzád illő gyakorlatsor.


ingyenes jóga.

jógafesztiválokon van rengeteg stand,ahol jóga klubok reklámozzák magukat.

körbemész és mindegyiknél besarcolsz egy ingyenes edzést,jegyet,plusz a helyszíneken is van nyilvános óra.

2013. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

A reumán már voltam nem is egyszer, jártam is Debrecen vezető gyógytornászához. Akkoriban munkanélküli voltam, így időm is volt rá, de most ez sci-fi lenne összeegyeztetni az életemmel. A jövőben elég sokat leszek Budapesten, Debrecenben ismerem ezeket az ingyenes lehetőségeket, persze, hogy személyre szabott és nagyrészt otthon csinálom. De néha jó lenne elmenni egy csoportba is.

2013. nov. 15. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyénként fokozott háti kyphosis és enyhe scoliosis:), hogy merre konvex arról fogalmam nincs:)
2013. nov. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!