Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft BIO bb vel kapcsolatos...

Airsoft BIO bb vel kapcsolatos segítsé?

Figyelt kérdés
Még nem használtam bio bb. Állítólag kb 2 hónapig lehet tárolni megbontás után saját zacskójába visszazárva. Sniperem van és abba az 1000 db bb sokkal tovább elég, mint 2 hónap. A kérdésem azokhoz szól, akik bio bb-t használnak/használtak: nincs valami trükk, hogy tovább eláljom? (lehet ez hülyeség, de pl hűtőberakás vagy valami.)

2013. nov. 25. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Záraz hűvös napfénytől védett helyen tárold.... A zacskóba alapból kell lennie párafelszívó szilikát gyöngyöknek, ezt ne vedd ki belőle! Légmentesen zárd le, lehetőleg úgy, hogy minél több levegőt szoríts ki belőle, és rakd el egy hűvös sarokba, fiókba. Én GG bb-ét használtam, kb a 4. hónapban lőttem el az utolsó darabokat, de azon kívül, hogy egy leheletnyit mintha érdesebb lett volna a felülete -amit szinte észre sem lehetett venni- nem vettem észre a lövésekben változást, és egy beragadásom sem volt. Ráadásul még úgy is jobb képet produkált mint az "olcsóbb" noname állítólag minőségi bb-ék. A GG-be én még nem csalódtam, ezért nyugodt szívvel merem ajánlani!!!
2013. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!