Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 13 éves fiú vagyok, Nyíregyház...

Bence12345gf kérdése:

13 éves fiú vagyok, Nyíregyházán élek, szerintetek hány éves kortól kezdhetnék el amerikai focizni (edzésekre járni)?

Figyelt kérdés
Eddig atlétikáztam,elég jól sprintelek,szerintem megvan hozzá a testalkatom és az erőm is. Körülbelül hány éves kortól kerülhetnék be egy csapatba,addig hogy edzek?

#Nyíregyháza #amerikai futball #Nyíregyháza Tigers
2013. dec. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szoktak lenni olyan napok, amikor a csapat edzője meg egy-két nagyember a csapatnál meghallgatást tart és elmondja hogy milyen poszton érdemes játszanod. Vannak junior csapatok is sok helyen, oda szinte biztosan bejutsz.(én is így kerültem be a Debrecen Gladiatorsba)
2013. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,köszi de én úgy tudom Decemberben lesz is ilyen a Tigersnél,de ott úgy tudom,hogy nincs junior csapat,vagy van?
2013. dec. 5. 21:25
 3/5 kakao01 ***** válasza:
szerintem ha szeretnéd csinálni mindenféleképpen érdemes lenne elmenni :) jó arcok ott a srácok
2013. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak hát szerintem felesleges lenne elmenni egy ilyen válogatásra ,mert felnőtt csapat és nem hiszem hogy oda felvennének egy 13 évest.
2013. dec. 6. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
kitudja... ha a testalkatod megvan lehet felvesznek, max jó pár évet kell várnod mire kezdő lehetsz
2013. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!