Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy vegyem rá szüleimet hogy...

Hogy vegyem rá szüleimet hogy megvehessem azt az agresszív görit amit néztem félévi előtt?

Figyelt kérdés
Az a kitételük hogy ha minden jegyem jobb lesz mint 3as akkor megvehetem 2-3 honap mulva.. van 3 kettesem ugy hogy esélytelen kijavitanom erős 3asra hogy vegyem rá öket?
2013. dec. 11. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
ha nekem nem lett volna minden jegyem jobb mint 3-as, akkor nadrágszíjjal kaptam volna, és a legkisebb gondom lett volna, hogy mi az amit ÉN akarok, undorító ez a mai világ...
2013. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lépj le otthonról pár napra. majd jól befosnak a szüleid, és megvesznek mindent, ha visszamész. Végülis tök szemetek, hogy ilyen teljesíthetetlen feltételeket szabtak.


Vagy pl kereshetsz idősebb pasikat is, egy kis cicázásért cserébe jó lóvét adnak. egy két menet, és megveszed magadnak a görkorit. még marad is belőle bulikra. Anyádéknak meg nem fáj, ha nem tudják.

2013. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A "jobb lesz mint hármas" az azt jelenti, hogy legalább négyes!
2013. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
Legyél agresszív. :))
2013. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megvan rá a pénzem csak nem engedik hogy megvegyem
2013. dec. 12. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj többet és jobban.
2013. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!