Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy kúra belefér a napozinból?

Egy kúra belefér a napozinból?

Figyelt kérdés
ennyit akarok aztán fenntartani a felszedett "izmot" mert mielőtt lehurrogtok, évek óta tolom,de mindig van valami,lábtörés kéztörés stb aztán visszaesek,lábtörés után úgy jöttek fel a kilók h nem igaz,msot sikerült ledolgoznom,de jó lenne megint nekiállni és arra gondoltam egy kúra beleférne talán...
2009. nov. 23. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
sejten kívül köti meg a vizet, ha vége a kúrának, lemegy még az is, ami előtte volt. Nem minden, de elég sok. ne napozimot használj! román szar cucc
2009. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, ha van mellé fedezeted mellette egyél nagyon sok fehérjedús ételt és táplálék kieget, tömegnövelő-fehérjeporok és utána is tartsad az ilyenféle zaba tendenciát akkor tényleg izmot fog megkötni, mert akkor lesz mit felhasználnia gyorsan, és nem vizet fog nyomni
2009. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a kéztörés, lábtörés lehet intő jel is, hogy szerkezetileg nem vagy a toppon, nem gondolod?
2009. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ööööö a lábtörésem nem annak köszönhető h félreléptem hanem volt alkalmam kipróbálni milyen is az amikor kiszállok a szélvédőn és a kukoricásban állok meg,aztán rosszul érkeztem és eltört:S

mellesleg az orvos is mondta h a fizikai állapotomnak köszönhetem h nem lett nagyon bajom, mert mások az ilyet bordatöréssel meg stb-vel "ússzák meg".

Az a baj h akikkel konditerembe járok azokon nem azt tapasztalom h annyira gáz lenne a napo, volt aki beszedett egy kúrát felfújta,aztán elkezdett zabálni mindent tömegnövelőt mellé még fehérjét vitamint stb aztán megmaradt:P

Csak annyi h na legyen már megint valami eredménye mert már kezd elfogyni a kitartásom:S h mindig nekimegyek,csinálom szépen ahogy kell fejlődök lassan de biztosan aztán paff:S

Szal ezért kellene h feltolom magam egy 4-5 kilóval,azt mondják az tuti aztán megint nyomnám ahogy kell...

2009. nov. 24. 13:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Épp ezt mondtam második kommentben vazze, ha kajálsz csomót és úgy is fogsz kajálni mellette és megmarad az hogy sokat eszel nem fogsz ereszteni
2009. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, félreértettelek:)

De akkor egy kúra szerinted se gáz?

Mert nekem mindenki azt mondja h akkor lesz az ilyen cuccokból baj ha már több hónapon,éveken keresztül szeded,jah meg most állítólag kijött valami új napozin, erről tudsz valamit?

2009. nov. 24. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha vége a kúrának szedned kell closty begyt vagy HCG(aszem ezt) de azt nemtudom hogy ezeket hogy, nem hallottam új napozinról
2009. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Májvédőre gondolsz nem?azt közben is kell ha jól tudom,de ezt majd megkérdezem pontosan, ez volt ami még nekik se tiszta h van e új mert mindenki beszél róla de hozni senki nem tud:D
2009. nov. 24. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ez nem az, ezek majd visszaviszik a hormonszintedet normálisra, mert ha nem teszed meg 2hónapig kb összvissz fog működni a fütykösöd:D
2009. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kösssssz;)XD
2009. nov. 24. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!