Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek hülyeség volt a...

Nikol173 kérdése:

Szerintetek hülyeség volt a város polgármesterére ráirni h mentse meg a skatepark-ot?

Figyelt kérdés

Nem tudtam már tovább nézni, hogy semmibe veszik azokat akik nap mint nap kijárnak oda,hogy gyakorolhassanak, most meg már alig lehet használni most meg csak ugy hallogatni,félredobni akarják ezt a témát...

Lehet h egy kicsit bepöccentem a hallodtakra és valamit tenni akartam, de nem tudom h most hülyeséget csináltam vagy esetleg jól tettem h elmondtam a véleményemet és, hogy kiáltam a srácok érdekeiért!!..


2013. dec. 29. 01:00
 1/6 A kérdező kommentje:

17/L

lécci irj kort és nemet.

2013. dec. 29. 01:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nem volt hülyeség és ha szépen normálisan megfogalmaztad az irományodat még lehet is belőle valami de az is lehet hogy el se olvassák...Mindenesetre te megpróbáltad és segíteni akartál!
2013. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lesza-rják.De olyan szinten magasról,hogy felmennek a tizedikre és onnan sza-rják le.Más,de hasonló okból nekem is volt polgármesterrel dolgom,pontosabban lett volna,meg még rajtam kívül 30 embernek,de 2 év alatt annyit tudtunk intézni,hogy roh-adt nehezen egy alárendeltje meghallgassa az ügyvédünk beadványát.

Majd épül a skateparkod helyére egy szép spár,vagy teszkó,mindegy mi csak külföldi cég legyen,aki apró pénzért dolgoztathat magyarokat és tejel a polgármesternek.De ott majd tudsz venni üdítőt mondjuk ha szomjas vagy,most gondolj bele milyen jó lesz.

2013. dec. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem lesz jó én nem akarom h oda valami spár vagy hasonló épüljön. Ezek a srácok nap mint nap kijártak gyakorolni több órán keresztül oda, volt hova kijárnijuk ahol már egy szép nagy család alakult ki, és most lehet h idiotának fogsz tartani de igazábol azokat a srácokat akik oda kijárnak nem igazán ismerem talán egy ketött, és én tényleg segitenni akarok nekik mert nekik ez nem csak egy hobbi ők ezt nagyon is koml
2013. dec. 29. 10:40
 5/6 A kérdező kommentje:
*komolyan veszik
2013. dec. 29. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyesírással írtál neki, akkor tényleg hülyeség volt. Nem fognak komolyan venni. Bocs.
2013. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!