Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box vagy MMA Veszprém...

Thai box vagy MMA Veszprém megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt valaki, aki Veszprém megyében Thai boxol vagy ketrecharcol és nem vetne meg egy kis mellékkeresetet? Egy kis személyiedzés lenne. De a többit majd elmesélem...


2013. dec. 29. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy ahelyett, hogy fizetnél valakinek aki azt sem tudod milyen szinten áll elmehetnél arra az edzésre amire ő is.
2013. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vártam ezt a választ. :) Tehát elég elfoglalt vagyok, csak ritkán és hétvégén érek rá, tehát rendszeres edzések kizárva. Korábban több éven át gyakoroltam különböző küzdősportokat, most csak a kedvenc kombinációimat akarom felfrissíteni. És nem, nem akarok profi lenni, csak azért csinálnám, mert élvezem.
2013. dec. 29. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
ha Pécsen is jó akkor ittvagyok:) 10 éve thai-boxolok;)
2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De Pécs az egy kicsit messze lenne. :) Veszprém megye, esetleg Keszthely és környéke lenne jó.
2013. dec. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!