Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy tudnék előrébbjutni?

Hogy tudnék előrébbjutni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok . 13 éves. 8 éve autóversenyzek zárt pályás földesen Országos bajnok lettem tavaly előtte balszerencs miatt 2. de már 5 éve az első 3-ba végzek. Voltam amatőr rally sprinten ott első lettem. De sajnos nem tudok előrébb jutni mert rallyra nincs pénz. Valaki valami tanácsot?

2014. jan. 5. 10:53
 1/5 anonim válasza:
Rabolj bankot vagy Provident,esetleg kereskedj lopott kocsikkal vagy add el alkatrészként,így talán lesz pénz rá :)
2014. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz szponzort.
2014. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
He? 5 éves korodtól fogva autóversenyzel, amikor előbb ki kéne képezni, ami kb 5 év! Arról nem is beszélve, hogy egy 5 éves gyerek még túl játékos, nem lehet ilyen komoly dolgokra tanítani! :-) De PC-n én is Rallyzok! :-)
2014. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hónap alatt megtanultam vezetni.:)) szerintem biciklizni nehezebb
2014. jan. 5. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen jó vagy, akkor szerezz támogatókat. Sok munkával jár, de ha találsz valakit aki hajlandó pénzt fektetni beléd, akkor megéri. De még fiatal vagy, ha pl. csak évek múlva tudsz feljebb lépni, akkor sem vagy még elveszve egyáltalán. Addig gyakorolj, amivel tudsz, ha nem is igazi rally autóval.

(Sébastien Loeb 20 évesen kezdett el egyáltalán rallyzni ;) :D )

2014. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!