Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legjobb görkorcsolya...

Oorfan kérdése:

Melyik a legjobb görkorcsolya márka?

Figyelt kérdés
Én agresszívat szeretnék, bár még nem vagyok benne teljesen biztos. Mit szóltok a ROLLERBLADEhez? Hát a RAZORShoz?

2014. jan. 7. 18:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az ABEC 3 nagyon lassú? az 56 mm-esnél nagyobb kerekek kellenének?
2014. jan. 7. 19:04
 2/12 A kérdező kommentje:
ja, és ha 3 számmal nagyobb a lábméretemnél, az nagyon nem megfelelő?
2014. jan. 7. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:

ha agro kori akkor inkább remzy vagy usd, de igazából a többi nagy görkori márka modelljei sem rosszak, pl. rollerblade, nem tudom roces él e még a k2 korik sem rosszak

milyet vegyél? amire van pénzed, ami tetszik. pl egy remzy itthon 85k, vagy ami itthon elérhető

mindenképpen próbáld fel mielőtt megveszed, a sokkal nagyobb nem jó, ha nyom nem jo, ez nem cipő, nem fog idomulni a lábadhoz

eszembe jutott még hogy legyen moduláris, de szeri tem márkás agro kori mind olyan


jo, hogy van aki még akar agro korizni, egyre kevesebben vagyunk

2014. jan. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
abec 3 jó, agro koriba kicsi, 55-ös kerék való emiatt nem olyan gyors mint egy 80-as kerekű fitnesz de cserében sokkal fordulékonyabb
2014. jan. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

USDt láttam egy weboldalon, ahonnan rendelhetnék, de olyan nagy méretűek! :'( nekem 36os lábam van, gyártanak egyáltalán olyan méretben, ami megfelelő nekem? szerintem göriben 38as kellene, legalábbis mindenhol ezt mondják, hogy 1-2 számmal nagyobb kellene legyen.

eddig még sohasem volt agro görim (XD), fitnessel elég jó vagyok (főleg ami a kanyarokat illeti). vajon meg tudnék tanulni trükközni?

amúgy köszi az eddigi válaszokat :) és várom a továbbiakat

2014. jan. 8. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:

mekkora a fitness korid?

mindenképpen próbáld frl, ne vegyél netről, csak ha felpróbáltad ugyanazt valahol


persze hogy meg tudod tanulni, csak gyakorolni kell :D

arra azért készülj fel, hogy egy-egy trükk sok vérbe es verejtékbe kerül, sokat fogsz esni, ezért védőcucc nem árt ha van

gipszben lenni nem jó :D

2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyébként nekem van mindkettő, városban az ahro korit jobban szeretem, szal vegyél csak nyugodtan


lány vagy, vagy kissrác?

nem mintha lenne jelentősége, bár lányoknak külön kori van, mert vékonyabb a vádlijuk, bár ha ezt tudtad, sorry

2014. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

lány vagyok és annyira rohadtul meg szeretnék tanulni jól görizni, mert egyszerűen már nem bírom csak nézni, hogy hogyan trükközik Chris Haffey és a többi! ha már ez az, amit a legjobban szeretek az életben, legalább tudjam valahogy, nem?

a vértől és a sebektől nem félek, csak találjak magamnak egy jó kis helyet, ahol gyakorolhatok. szerintem a védőfelszerelés zavaró.

amúgy a fitnessgörim Rollerblade, hátha megtalálom valahol rajta, hogy hányas és akkor valószínűleg egy akkora jó lesz, ha mégsem, általában még pár napig vissza lehet küldeni, amit rendelsz.

2014. jan. 9. 14:23
 9/12 A kérdező kommentje:
jah, ami azt illeti s gipsztől egy kicsit félek, mert az tényleg nagyon rossz! XD
2014. jan. 9. 14:24
 10/12 A kérdező kommentje:
ez milyen? [link]
2014. jan. 9. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!