Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megszeretnék tanulni gördeszká...

Megszeretnék tanulni gördeszkázni, egy tescos gördeszka is jó erre a célra? (kezdetben persze)

Figyelt kérdés
És még az idegesít benne, hogy alig gurul, esetleg ha lecserélném a kerekeket megoldaná a "problémát"?

2014. jan. 9. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elég, nem kell egyből fullos deszkát venned. Megszokod a menetet vele, talán még kezdeti trükkök is beleférnek, aztán amíg el nem romlik rajta valami, vagy ketté nem törik. :) Jimi Hendrix is egy egyhúros gitárral kezdte, aztán látod mekkora neve lett. Egyébként szerintem megoldaná a kerékcsere a problémádat, bár csak ír valami gördeszkás.
2014. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszod! :)
2014. jan. 9. 22:55
 3/8 anonim válasza:
vagy a csapágyal van a gond, lehet rossz a minôsège nèzz utána a neten hogy csapágy karbantartás :) èn a gumizártamról lebirtam venni a porvèdôt ès a zsìrt olajra cserèltem ki sokkal jobb :) kerèk csere is segìthet de nem èrdemes rákölteni azt a pènzt tedd fèlre egy ùj deszkára addig meg ezzel gyakorolj :)
2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy ismerőst aki deszkázik és kérd meg hogy segítsen keresni neked egy jó használt deszkát. Az alapokat megtanulhatod a teszkóssal, de könnyen el is veheti a kedved, ég és föld a különbség. Szerintem azt a pár ezer forintot is kár rákölteni.
2014. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jézus... teszkós deszka semmire nem való de ezt általában rá is írják, hogy csak gurulni... (sokszor még arra sem) volt, hogy az elsõ 50-50 alatt széttörött alattam mindkét felfüggesztés, balesetveszélyes undorító tákolmány...
2014. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkiken a válaszokat! :)
2014. jan. 10. 09:46
 7/8 Beniy ***** válasza:
Teszkós cuccra inkább ne költs, mert csak pénzkidobás. :) A csapágyak alapból selejtesek benne, a függők -ahogy már előttem is írták- könnyen szétmennek és többnyire brutál kemény pogácsákkal szerelik őket, ami miatt egyáltalán nem fogsz tudni fordulni vele. :) Inkább spórolj össze valami olcsóbb, de minőségibb komplett deszkára, azzal még élvezni is fogod a dolgot. :)
2014. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. jan. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!