Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Késő elkezdeni boxolni 17...

Késő elkezdeni boxolni 17 évesen? :/ (lent)

Figyelt kérdés
1 hónapja lettem 17 és szeretnék elkezdeni boxolni. Bár rossz a szemem picit, de nagyon megtetszett a sport szóval szerintetek késő elkezdeni? (Fizikumom van már mert egy éve súlyt emelek)

2014. jan. 16. 20:24
 1/6 anonim válasza:
Nem keső.
2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jan. 16. 20:40
 3/6 aikiboxer ***** válasza:
Nem késő, de mit jelent az, hogy picit rossz a szemed? (3.5 dioptriától csak hobbista lehetsz, nem versenyezhetsz.)
2014. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a jobb 2.75, bal 3.0 tehát akkor még benne vagyok huhh...örülök. amúgy meg fogom műtetni lézeres szemműtéttel :/ jó sok pénzbe lessz az biztos
2014. jan. 19. 20:52
 5/6 aikiboxer ***** válasza:

Akkor kezdd el bátran. :)


Keress egy normális helyet és edzőt, akinél tényleg megtanulsz bokszolni. És ne feledd: bár a bokszban sokan a versenyzést tekintik mérvadónak, nem (csak) az érem a lényeg. Az első az egészség, a többi utána jön. :)

2014. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!! Most még nagyobb kedvet kaptam hozzá :) Amint tudok neki is állok az edzésnek :D Köszönöm szépen a választ!! :)
2014. jan. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!