Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » AK 47s airsoft fegyverembe...

AK 47s airsoft fegyverembe 11.1 v os lipo aksit vettem de nem fér bele. Kivezethetem az aksit? És aszt akarom tudni hogy ez nem ütközik bármi féle szabályba és nem fognak ezért kinevetni?

Figyelt kérdés
AK 47s airsoft fegyverembe 11.1 v os lipo aksit vettem de nem fér bele. kivezethetem az aksit ? És aszt szeretném tudni hogy ez nem ütközik bármi féle szabályba és nem fognak ezért kinevetni ?

2014. jan. 31. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kinevetnek majd.


De aki kinevet, annak kilőheted (természetesen nulláról) a szemét, aztán ütheted a puskával tovább.


Persze csak ha zavar, hogy kinevetnek.. :D

2014. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a 11 v aksival + az új hop up kamrával bármire képes leszek :D
2014. jan. 31. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sufnis és csúnya megoldás. Én nem nevetnélek ki, de biztos lesz egy-két paraszt aki kifog. Szabályba nem ütközik. Ha véletlenül eltalálják közelről a csatit, széttörik. Meg gondolom az akksinak sem tesz jót ha pl épületben 5m-ről megsorozzák, főleg hogy lipo. Valahogy lásd el védelemmel, én én ezt tenném.
2014. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sufnis és csúnya megoldás. Én nem nevetnélek ki, de biztos lesz egy-két paraszt aki kifog. Szabályba nem ütközik. Kicsi rá az esély, de ha véletlenül eltalálják közelről a csatit, széttörik. Meg gondolom az akksinak sem tesz jót ha pl épületben 5m-ről megsorozzák, főleg hogy lipo. Valahogy lásd el védelemmel, én én ezt tenném.
2014. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!