Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nehéz megtanulni gördeszkázni?

Nehéz megtanulni gördeszkázni?

Figyelt kérdés
Nyáron veszek egyet, és szeretnék tanulni. nagyon nehéz és fájdalmas esésekkel jár?
2014. jan. 31. 20:38
 1/5 anonim válasza:

Nehéz. Az összes extrém sport jobb szintű elsajátítása elég nehéz. És sok benne a kockázat. Már alapszinten is simán eltörhet bármid. Ha megnézel egy deszkás videót amibe profibbak szerepelnek vagy félprofik na körülbelül úgy számolj, hogy azok több mint 3-4éve nyomják már. De kitartással szinte minden elsajátítható szóval nem nehézség hanem kitartás kérdése és a lényeg, hogy élvezd akkor nem lesz nehéz.

Sok sikert hozzá ;)

2014. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten akarsz sportolni. Hobbi szinten bármit meg lehet tanulni rövid idő alatt, viszont ha alap sportoló szinten akarod űzni, azt már illik elkezdeni 10-12 évesen, vagy akár korábban. Mindenhez idő kell, nagy ugratásokat nem fogsz csinálni az első pár évben, vagyis fogsz, csak 1-2 csontod fogja bánni. Ez járulékos veszteség ebben a sportban.
2014. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék trükköket, csak gurulni, megállni meg fordulni egyenlőre. Az is elég nehéznek tűnik. :D
2014. jan. 31. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
én 14 évesen agresszív koriztam, és bmx flatland-eztem, tehát elég jó egyensúly érzékem volt, deszkával egyetlen egy élményem, van, ráálltam, kigurult alólam és lábközépcsont törésem lett :D
2014. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 venz válasza:
Gurulni és fordulni már akkor megtanultam amikor először álltam deszkán. Az nem nehéz.
2014. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!