Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért ócsárolják meg minden a...

Miért ócsárolják meg minden a wing tsun kung fu-t?

Figyelt kérdés
Én jártam edzés-re meg fogok is de nekem be is vált pár szituációban de meg akarom tudni ha a katonák speciális egységek testőrök is tanulják ezt meg minden akkor miért ratyizzák?
2014. febr. 14. 21:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
46%
Mert hulladék.
2014. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy szar, lehet hogy Kínában kemény és hasznos de itt Magyarországon egy .... Lehet nekem bemesélni hogy ilyen jó meg olyan jó, de milyen edzés az ahol még erősítés sincs? Ja bocs a kungfusoknak az nem kell mert ők kemények
2014. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%
mert egy fos
2014. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
2014. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

"Én jártam edzés-re meg fogok is de nekem be is vált pár szituációban"

Persze... el is hisszük. Mennyi wt-től hallottam már ezt, aztán amikor lenéznek más küzdősportok edzésére, akkor még a kezdőktől is kikapnak a haladó wt-sek. A bokszolók pedig szabályosan hülyét csinálnak belőlük.

Persze egy 185 cm magas, 95 kg-os 2 éve wing tsunozó illető nyilván be tud darálni egy 165 cm magas 60 kilós emós gyereket. Ezt még el is hiszem.

De egy 180 cm magas 80 kg-os ember aki szintén 2 éve nyomatja az ökölvívást, lazán bedarálná a fentebb említett paraméterű wt-st, még akkor is ha a wt-s 3-4 éve wing stunozna. Ez tapasztalat.

2014. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Ennyi.Lemész 1 hónapra boxolni és akkor megtudod,hogy miért.
2014. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Annyira király lenne, ha a redneckek tudnának magyarul, mert akkor ők meg köpködhetnék a boxolókat, hogy az meg semmit se ér a lőfegyver ellen, és akkor egy újabb szintre érne a netes gyökérkedés.
2014. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem értenek hozzá, mert nem értik meg, nem sport. Videó is csak egy szépen összeválogatott valami. Csak egy példa ebből: Midori sensei végigvert az egész világot, volt köztük box, bjj, tb mma.
2014. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
jó nem érdekel ki mit hisz nekem bevált annyit mondok volta már judo-ni tai boxolni box eggyik se jött be meg még meg néznék egy karate edzést is de a wt-től nem hajlok el vagyis annál maradok
2014. febr. 15. 07:35
 10/39 anonim ***** válasza:
20%
Senkit nem érdekel, hogy minél maradsz.
2014. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!