Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft Thompson!?

Airsoft Thompson!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Airsoft-rA szeretnék venni egy Thompson airsoft fegyvert! PLS tudnátom linkelni egy jót ami olcsó es kulföldi ?

2014. febr. 16. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szia magyarországi nem jo?
2014. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és aeg vagy springes kell?
2014. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Helló aeg kéne. Háát lehet magyarorszagrol is de olyan 40 max 50 -em van rá..Amugy köszi a válaszod!
2014. febr. 17. 21:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és láttam egy thompsont a keletifrontban de az azért nem tetszet mert kevés az fps-e
2014. febr. 17. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
sok thomson van van dob táras meg minden fajta de ird meg hány fps között legyen
2014. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
m1 a1 thompson (sima taras verzio) es min 380 fps
2014. febr. 19. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A Thopsonok nem valami elterjedt fegyverek. Valljuk be elég szarok szerelhetőség szempontjából. Nekem volt már a kezemben, nekem speciel a külseje tetszett, de egyáltalán nem volt kényelmes.


És Tommy-t nem fogsz találni gyári állapotában 380Fps-sel Max. 360.


Egyébként csak gyári, "bontatlan"(ez azért nem igaz mert kiveszik tesztelni, hogy működik-e) fegyver érdekel? Tlaán használtan egy tuningoltat is találsz. A használt nem feltétlen jelenti azt, hogy rosszabb és kevés ideig bírja.

2014. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hasznaltat n veszek de koszi a valaszt
2014. febr. 20. 08:34
 9/9 MarkoG válasza:

pedig az M1A1 nagyon jó, és bár nehézkes szerelni de megéri, ha pedig újat veszel elsz vele elég gondod hidd el, mert általában szelel meg ilyesmi


Nekem már egy ideje van és épp túladnék rajta


a Thommygun amúgy a 2.VH játékokon eléggé elterjedt amúgy, sima játékokon ritkább de én azokra járok :) gyors és megbízható kis szeretgetéssel

2014. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!