Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » BMX! Budapest! Hová járnak...

BMX! Budapest! Hová járnak nyomatni idősebbek is? (huszonévesek)

Figyelt kérdés
Hamarosan Pestre költözöm és azt szeretném tudni, hogy hová járnak bicózni idősebb srácok, mert sajna én legtöbbször csak tizenéveseket látok, és nem hiszem el, hogy nem nyomatnak nagyobbak :D Lány vagyok egyébként (23éves) és nagyon érdekel a bmx, szóval ezért kérdezném. És nem, nem pasizni akarok igazából, csak találni egy jó bandát, nézelődni, haverkodni, ilyesmi:) Kööösziiiii
2014. febr. 22. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Van facéd? Ha még itt nem vagy, lépj be, találsz egy két jó arcot. [link]
2014. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bekaszaj ***** válasza:

Ha joltudom pesten rengeteg hely van ahol nyomtathatsz, gondolok itt minden papir iroszer és/vagy irodateknikai boltra, nembeszélve a kifelyezetten nyomtatas/fenymasolasra szakosodott boltokban. Amugy meg szerintem ez tök független az életkortól, senki nem néz majd hulyenek ezen ne parazz bar menyi idős vagy, bárkit ugyan ugy keszséggel kiszolgáltatnak az ilyen helyeken.

Remélem segítettem , jó nyomtatást!

2014. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha jó bandát akarsz de nem pasizni, miért nem jók a fiatalabbak?

egyébként azért nincs sok 20onéves bmxes mert szétgyilkolták az ízületeiket. illetve átváltottak országútira vagy dhra. vagy motorra.


az se mindegy hogy csak flatlandet csinálsz vagy streetet, illetve mikor kezdted el.


honnan költözöl?

2014. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Normaparkba a Poolba és a The LAB-be járnak főleg akik komolyan gondolják az egészet. Mivel a bronzöntő pool is a the lab-ben lesz ezért biztos népszerű lesz ez a hely kicsit.
2014. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azért nincs sok 20on éves BMXes, mert egyrészt nincs egy darab európai színvonalú pálya egész magyarországon, másrészt sok tekintélye sincs neki ugyanemmiatt. Az első 20on éves bmxes közösség most fog beleöregedni a korba.
2014. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg alapvetően a tehetősebb 20onévesek ma angliában és németben élnek.
2014. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Deák tér

az jó park, bár nemtudom, hogy fedettre gondoltál-e

az is van sok de nem tudom hol,

amúgy végre egy lány kerós aki nem pasizni akar :) büszke vagyok rád . amúgy én is lány vagyok és van egy nagyon jóó kis bandááám :DD

szeretem őket nagyon<33

2014. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Békaszáj olvasd már el, mit írtam, köszi:)
2014. márc. 3. 17:32
 9/9 A kérdező kommentje:

Szétnézek majd az említett helyeken, örülök h nem hurrogtatok le egyből:DD


3as! amúgy igazad van, csak errefelé sok az idióta tizenéves :D szolnokról költözöm egyébként.


7es! Én meg már azt hittem Magyarországon nincs is csaj aki bmx-ezik, én is büszke vagyok rád :D becsüld meg a bandád!!! :D

2014. márc. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!