Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha airsoftban arcon lőnek...

Ha airsoftban arcon lőnek (CQBn) úgy hogy nincs rajtam arcvédő akkor kitörhet a fogam?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 20:56
 1/7 hun46y3 ***** válasza:

Közelről, de szerencsétlenebb esetben akár távolabbról is igen.

Azt mondom, hogy ha nemis veszel valami arcvédőt, legalább egy sálat tekerj a szád elé, az is segíthet valamit.

2014. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a sebhely is simán ottmarad az arcodon, nem kell fogat eltalálni se. tinókoromban fogadásból vádlin lőttem magam, 10 éves sztori, de még látszik a nyoma.
2014. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha egy neoprén arcvédőt felveszek az ér valamit?
2014. febr. 25. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól szerintem be fog homályosodni a szemüveged, vegyél inkább acélrácsosat, kényelmes. A fogad kitörhet, de a sebhely is megmaradhat, ahogy az előző mondta. CQB-n különösen ügyelni kell az arc védelmére.
2014. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyes helyeken kötelezővé is teszik az arcvédelmet.

Igen, kitörhet a fogad. Nekem egy CQB olyan szerencsétlen lövést kaptam. Jobban örültem volna, ha fogam törik ki, DE a BB berepült a számon és szó szerint beleállt a szájpadlásomba. Fasza mi? Azóta nem csak CQB-n viselek arcvédőt! :D

2014. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ezt mégegyszer... Én egy CQB-én olyan szerencsétlen lövést kaptam.*
2014. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem kilőtték, kiütötték a fogam CQBn...Puskatussal. Akkor nem röhögtem, de utólag vicces helyzet volt. Guggoltam a kolléga mögött aki le akarta ereszteni vállból a fegyverét és pont eltalálta a számat az M14-essel. Hatalmas nagy "B*zdmeg" ordítás, az ellenfél meg a szomszéd szobából átjött megnézni mi a franc történt. Mikor elmeséltük nekik nem bírták abbahagyni a röhögést.


Lényeg, mindig viselj arcvédőt, mert vagy kilövik, agy kiütik a fogad :D

2014. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!