Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék harcművészetet...

Szeretnék harcművészetet tanulni, de csak egy párat ismerek, tudnátok ajánlani néhányat? (Mosonmagyaróváron lakok,17f)

Figyelt kérdés
Régóta szernék harcművészetet tanulni, de eddig nem tudtam (porclágyulás). Most már rendben van térden és elkezdtem újra futni és edzeni (calisthenics), hogy fokozatosan erősödjön a térdem és a testem. Most ezek mellé szerném bevezetni egy harcművészetet ami pusztakezes és késes harccal is foglalkozik. Tudnátok néhányat harcművészetet ajánlani, esetleg edzőket akiket érdemes meglátogatni?

2014. márc. 11. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az országban nagyon nagy divat harcművészeteket oktatni, de közben az edzések nagy részének köze sincs a harcművészetekhez. De ugye ezt senki sem vizsgálja, nincs olyan hogy fogyasztóvédelemnél feljelentenek valakit, mert zumbát tanít holott karate edzést hirdetett meg, és le is húzza a pénzt. Pedig ez az általános.


Óváron szerencséd van, mert néhány igazi karatemester közül ott tanít egy Shotokan mester (egyben aikido, kobudo mester). Leginkább őt kellene megtalálni, és jelezni hogy te tényleg szeretnél tanulni, nem csak úgy tessék-lássák módon ahogy a szivárványöves kis tinigyerekek nyomják a sportkaratét.


Az már kérdés, hogy már annyi ideje akkor probléma ez a harcművészetekkel, hogy már a képzett edzőkre is rányomja a bélyegét. És nem csodálkoznék ha magasról tennének már az egészre, a jó edzések megszűnnek, az ócskák meg szaporodnak.. de azért próbálkozz.

2014. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. márc. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!