Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri megvenni ezt az ak47...

Zsiasafvssdva kérdése:

Megéri megvenni ezt az ak47 airsoftot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó minőségű airsoftot venni megérné ez hosszútávon?

LINK: [link]


2014. márc. 20. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Minőséginek tűnik, fémszerkezetes és a gyártó is megbízható, szerintem vedd meg. De majd kérdezgess róla, hogy hogyan kell ápolni karbantartani stb, mert ha nem vigyázol rá pár meccs után tönkremegy.
2014. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cyma egy kifejezetten jó gyártó, veszel hozzá egy két alkatrész és mehet a menet.

DE!!! Ne innen vedd meg! Az airsoftone mindent túlárazva ad! Olvass utána, egy jó vélemény sincs erről a boltról.

Keresd meg ezt a fegyvert máshol, de ajánlom az airsoftcentrum.hu-t, én ott vettem egy SVD-t.

Jó bolt még az airsoftdepo és az airtsoftgun is.

2014. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolókkal egyetértek, ez jó fegyó. Kivéve: airsoftgun.hu-ról ha lehet ne rendelj, egyik kérdésben már részleteztem miért, de röviden:

-drága

-televan silány minőségű C....gun termékekkel

-egy csomó terméküknél nincs feltüntetve a gyártó

-egyszer vettem egy nagy tárat, fémként adták el de műanyag és nagyon drága volt stb...

A centrum és a depo jó oldalak.

2014. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lenne még egy olyan kérdésem, hogy ennek a cyma0.46 nak a csövön a fedelen a tartókon és az elsütőbillentyűn kívül a fegyvertest és a tár is fémből van mert olyan mattos a színe mintha ABS lenne?

Amúgy airsoftdepon és centerben nem megtalálható ez a fegyver esetleg tudtok linkelni egy megbízható oldalt ahol ez megtalálható olcsóbban?

2014. márc. 21. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

67 ezer FORINT?!

MI ez bolt?!


Ja Airsoftone, a lehető legdrágább bolt.

Ezt a fegyvert máshol megkapod 40-ért!

Nézz körül ne állj meg az első fegyvernél.


Jó tanácsok!



Egyébként ez a fegyver nagyon király, csak icipicit (NAGYON) túlárazva van ezen az oldalon, mint minden más.

2014. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

www.taiwangun.com - bizonyos érték felett ingyen van a szállítás, Lengyelország

www.airsoftzone.eu

www.airsoftcentrum.hu

2014. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

www.airsoftzone.eu-n csak ezt a fegyvert találtam: [link]

Viszont nem tudom, hogy ez most aCM.046-os e mert nem írták oda a típusszámot.

2014. márc. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!