Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szponzorkeresés. Hogyan működik?

Szponzorkeresés. Hogyan működik?

Figyelt kérdés

A 16 éves vagyok. 5 éve motorozom (pitbike-motocross). Eddig 4 versenyszezont csináltam végig ön(család)erőből. Tudom, egy cég csak akkor figyel fel, ha vannak eredmények. Országos bajnokságban indulok. Junior kategóriában 2010-ben 5., 2011-ben 3., 2012-ben bajnok lettem. 2013-ban kategóriát léptem, felnőttek között 2. lettem év végén. Ezzel lenne esélyem találni valakit, vagy folytassam az eredmény-gyűjtögetést? És egyáltalán hogyan működik ez a folyamat? Hogyan keressek fel egy céget?

Blogom: pitbikemx.blogspot.com



2014. márc. 24. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
itthon nem lehet sportból élni irány külföld
2014. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos a technikai sportok a legdrágábbak és nehéz találni bármit is...én a gokarttal próbálkozok, de ne gondold, hogy van olyan cég aki 1 ft-t is adna...
2014. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!