Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri venni BMX-et, ha nem...

Megéri venni BMX-et, ha nem akarok trükközni?

Figyelt kérdés
Nagyon csóró vagyok, tényleg, sajnos nem engedhetem meg magamnak, vagyis nem engedhetjük meg magunknak, hogy valami drága biciklit vegyek, de azt hallottam mindenkitől (és olvastam is), hogy olcsó biciklit nem éri meg venni, amivel egyet is tudok érteni, ráadásul azok a biciklik, amik nem 100tól kezdődnek undorítóan néznek ki és ami volt nekem régebben TESCO-s biciklim (pl) nagyon hamar tönkrement pedig vigyáztam rá. A BMX tetszik, jól néz ki, laza és viszonylag olcsón találtam színvonalasú márkájú BMX biciklit. Azt viszont nem hiszem, hogy trükközgetésre használnám.

2014. márc. 31. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztm nyugodtan vegyél akkor is ha nem trükközöl vele,meg attól nem lesz baja ha le ugratsz 1 patkáról
2014. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Mit tudsz te a BMX ről? Én 60 ezerért vettem a Wtp Justiceomat és vázpöriztem szaltóztam és olyan lépcsőket ugrottam vele, hogy sírva fakadnál...
2014. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez kit érdekel?
2014. márc. 31. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz trükközni, akkor jobban jársz egy használt mountainebike-kal.
2014. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
elottem szolonqkbigaza van. igazi normalis bmxek hasznaltan 50tol kezdodnek es ugye azt nem eri meg azert venni. persze te olcsobbat neztel de ezek nem igazan arra valok hogy biciklizgess vele. ulve kenyelmetlen. jobban megere venni egy montit ami jobb allapozu max 40k ert.
2014. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát ha nem akarsz trükközni viszont ragaszkodsz hozzá akkor mindenképpen használtat vegyél tökéletesen megfelelne neked. ujjonnan piszkos drága legalabbis szerintem ennyi penzt 80 90 ezer forintot nem er meg egy olan embernek akki nem akar vele trükkozni. az elsö kommentelönek meg üzenem hogy fészen menözzön ne itt!!!
2016. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!