Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Korombeli deszkás lányok,...

Korombeli deszkás lányok, srácok! Lehet pár kérdésem? 13/L

Figyelt kérdés
Azaz igazság h ősszel deszkáztam picit, egy tesómtól kölcsönkért deszkával, abba kellett hagynom, és csak nyáron tudom folytatni. Már nagyon várom, és lenne pár kérdésem. Adhatnátok pár tippet, amit neten nem találtam meg. Irjatok, ha szívesen segítetek :D

2014. ápr. 1. 20:59
 1/7 anonim válasza:
milyen tippre gondolsz
2014. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl milyen tapasztalatotok van cipővel kapcsolatban, nektek mellyik vált be, meg tippek, meg szeretnék beszélgetni deszkásokkal. Érdekelnek a storyk stb.
2014. ápr. 3. 18:25
 3/7 anonim válasza:
Ezen belül mi érdekel? :) Milyen deszkával deszkáztál?Ez furán hangzik...na mindegy ;) Mert pl. nekem két fajta van,imádok deszkázni,van egy Cruiser és egy Popsicle szabvány,ugye a kettő teljesen eltér egymástól,a könnyebb a Cruiserrel megtanulni,mert alapból csak gurulgatásokra van :)A másikkal se nehéz de ha végképp azt szeretnéd,ahhoz érdemes komolyabb trükköket megtanulni:) De nem értem,miért csak nyáron?Most is tökéletes idő van,ha tehetem minden nap deszkázok.
2014. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szerintem a cipőtől nem függ

oxello deszka viszonylag kezdőknek jó

2014. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Deszkám az van. Engem az érdekel hogy milyen cipő márka a megfelelő deszkázáshoz, olyan aminek nem jön szét a talpa meg az oldala 2 hét után. Azért nem tudok most deszkázni, mert külföldön vagyok, és csak nyáron megyek haza. Itt meg nem tudok deszkát venni, nem érdemes.
2014. ápr. 6. 22:11
 6/7 anonim válasza:

conversebe szoktam

attól is függ milyen országban vagy

USA ban pl.vans (a magyar vans nem a legjobb)

2014. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is converse-ben szoktam,de nem mindegy milyen,vastag gumi talp és szivacsos ami tartja a bokád,a vászonban (tapasztalatból) hamar kimegy a bokád:)
2014. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!