Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » The Undertaker miért a bivalye...

The Undertaker miért a bivalyerős Brock Lesnart hívta ki a Wrestlemaniára pankráció VB-re?

Figyelt kérdés
A 22-0 veretlenségi sorozatot tartó, pont a legerősebbet hívta ki Lesnart, de miért ? Tuti ki fog kapni, miért jó ez neki ? Lesnar Big Sót és a világ legerősebb emberét Mark Henryt is korházi ápolásra verte, taker meg már nagyon öreg, ráadásúl fénykorában is kikapott Lesnártól.
2014. ápr. 2. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan pankrációt boncolgatunk? Úgy, mintha igazi lenne?
2014. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sose tudom, hogy ebben a pankrációban mi alapján nyer egyik vagy másik. Mert hogy semmi harcot nem csinálnak, csak a show műsort adják az amerikai közönségnek az látszik.
2014. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Színház, meg van rendezve, ezt szerintem csak kevés embernek kell magyarázni. Ugyanúgy meg van rendezve az is, hogy ki nyer, minthogy a nyomozót játszó színész is a forgatókönyv alapján találja meg a "gyilkos"-t :D


Azt el tudom még képzelni, hogy több befejezési alternatíva is be van tanulva és a körülmények változásai alapján kaphatnak róla meccs közben fülest, hogy melyiket lenne legjobb eljátszani.

2014. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mert jelenleg lesnar a legbrutálabb,leggonoszabb és legerősebb heel karakter,vagyis a meccs nézettsége és várása maximális lesz így.

de most mondj egy heel-t akivel jobban megnézted volna takert ha már visszajön egy meccsre!

dögunalom mostanában nincsenek igazi patkányok nagyon.

orton még az egyetlen érdekes heel,de az ő karaktere sem igazán szemét,mint régen,meg ott van még romain reigns, ő meg hiába heel neki szurkolnak a nézők és ennyi,de nekik más a sztorivonala,úgyhogy csak lesnar jöhetett szóba,mint gonosz ellenfél.

taker kora meg hogy jön ide?

nem a fiatal hamletett játsza a színpadon,hanem a sírásót,ehhez meg teljesen jó az 50 éves forma.

2014. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
meg súgom a választ: MERT MEG VAN RENDEZVE BAZ+ EZEK SZÍNÉSZEK HE
2014. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert így rendezték meg és ők meg eljátsszák
2014. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!