Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkások segítsége kéne!...

Bo* kérdése:

Gördeszkások segítsége kéne! Bővebben lent! Összefoglalva: - szerelés vagy komplett? - ha szerelés miket kel megrendelni (milyen részeit a gördeszkának)?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni gördeszkát, és már ki is néztem. Az lenne az egyik kérdésem, hogy mikor járok jobban: 1,ha a külön részeket rendelem, és összeszerelem; 2,ha egy komplettet veszek?

Csak azért, mert nem vagyok biztos benne, hogy egy komplettnek minden része megfelelő lenne.

Lábam 36, 45 k vagyok, 16/l ha ez segít vmit.

Egyébként ami(ke)t kinéztem az egy Element Tie Dye/NYJAH, vagy Alien Workshop OG Amazing.

De ha szerelnék, akkor PlanB deszka, ez biztos.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 13. 16:25
 1/2 Beniy ***** válasza:

Hali! :) Igazából ezt inkább az dönti el, hogy mennyi pénzt szeretnél rákölteni és hogy milyen szinten vagy. :) Egy kezdőnek tökéletes lesz egy komplett is. Ha szerelni szeretnél, akkor ezek kellenek egy deszkához: lap, függő, csavarok, griptape, kerék, csapágyak. Ez a verzió általában drágább, de jobban magadhoz tudod igazítani, ha tudod, hogy mit szeretsz, ezért inkább haladóknak ajánlott. Ha komplettet veszel és van lehetőséged Elementet venni, akkor szerintem ugorj rá. Szerintem azzal nem igazán lőhetsz mellé, mert a legtöbb cuccuk minőségi. Nyjah Houston pedig nem adná a nevét egy gagyi deszkához. (Az ott elvileg a signature modellje)

Egyébként tudnál küldeni nekem egy-egy linket a deszkákhoz? :)

2014. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az Element komplett deszkák szerintem nagyon jók, legalábbis én 2 hónapja vettem egy Nyjah Icons deszkát 30 ezerért, semmi baja, megérte az árát, csak nagyon kemény kereket raktak rá, holnap rendelek hozzá puhábbat, mert nagyon hangos és eléggé ráz a rossz utakon, bár nem olyan nagy gond ez, nem tudom hogy az Alien Workshoposon milyen van. Egyébként a store13.hu-n vettem. Nekem 42-es a lábam, még anno voltam skateshopban, ott mondták, hogy kezdésnek inkább keskenyebbet ajánlanak és mivel neked 36-os a lábad, ne 8.0-sat vegyél. (annyira nem értek hozzá, csak ezt mondták) Az enyém 7,625-ös.
2014. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!