Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Segítenének egy parkour trükkben?

Segítenének egy parkour trükkben?

Figyelt kérdés
A kick up trükk nem megy pedig már 63.648.223.629.638.733.458 videót néztem de valahogy nem bírok felugrani. Valahogy értem a technikáját de nem bírom megcsinálni... Pls segítsetek! Előre is köszi!

2014. ápr. 21. 10:58
 1/2 madáretető válasza:

en is probaltam mar de nekem sem megy.

konnyunek tunik de nagyon nagy izomzat kell hozza

eloszor probald emelvenyrol majd szivacsrol es igy tovabb

2014. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is megfelelő izomzat kell hozzá, ennél a gyakorlatnál igen sok izom részt vesz: derék izmai, farizom, combfeszítő, hasizom, nyak hátsó izma, tricepsz és vállizmok.

Ezeket fejleszd elsősorban.


Én a gyakorlások során azt vettem észre, hogy csak akkor megy jól, ha minél hátrébb tolom a lábam, hogy szinte csak a nyakam és a fejem éri a padlót. Így sokkal nagyobb tartományban lököd ki magad, míg elhagyod a talajt.

Másik fontos dolog, hogy a lábaddal kell minél jobban kirúgni, ez adja a fő erőt a "felszálláshoz".


Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2014. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!