Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudnék elkezdeni...

Hogyan tudnék elkezdeni parkourozni tanulni?

Figyelt kérdés
Budaörsön lakom, és el szeretnék kezdeni parkourozni, de magamtól nem tudok, már próbáltam elmenni [link] -ba de ott annyian vagyunk, hogy nem csoda hogy nem tudnak tanítgatni, ott olyan hogy tessék csináljad majd csak megtanulod ami rengeteg idő. Szóval nem tudtok olyan helyet ahol személyesen is tanítanak?

2014. ápr. 27. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit nevezel parkournak?


Valószínűleg egy atletizáló, tornász edzővel kellene beszélned. Hiszen futó, ugró, érkező, mászó mozdulatokat szeretnél tanulni.. célszerű ezt is edzővel, edzőteremben végezni a biztonságos és effektív gyakorlás miatt.

2014. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én azt tudom, de a fő kérdés hogy hol?, de ha azt is megmondjátok hogyan lehetne egyedül megpróbálni én azt is vállalnám. tehát a kérdések: hol? hogyan?
2014. ápr. 29. 21:52
 3/5 madáretető válasza:

haverokkal menj el egy jatszoterre es ott csinaljatok eloszor konnyebbeket aztan egyre nehezebbeket

de amugy felesleges kiirni meg egy ilyen kerdest mert en mar legalabb 5 ilyenre valaszoltam

2014. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aquadow válasza:
2014. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 9 kilóval súlyosabb vagyok és énis szeretnék elkezdeni Parkour-ozni. én már próbálkoztam az alapokkal(zuhanás csillapítás és ilyesmik) nekem sincs bátorságom de az unokatesóm segít nekem, am és még csak 11 vagyok
2014. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!