Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bmx-emen lötyög a 3részes...

Bmx-emen lötyög a 3részes hajtó izé még sose szereltem 3részest csak "Z" hajtókarost. Hogy tudnám normálisan megcsinálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha "3 részes hajtó izéd" van akkor vidd szerelőhöz.És nézd,hogy csinálja aztán utánozd,ha legközelebb lötyög.
2009. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jobban megnézve nem is az h lötyög hanem olyan mintha csúszva a hajtókar...hogy mondjam...néha ha lassan tekerek olyan akkor érzem hogy valami nem stimmel...mintha megugrana a hajtókar...nem tudom megfogalmazni másképp
2009. dec. 30. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet középrész, vagy hajtás probléma... (lánc ugrik)

a középrészben vmi elszállhatott... nekem is ez van :"(

és nekem még kell sok dolgot pl lántányért meg ilyesmiket vennnem és nincs erre 10000 FTom...


a te problémádra olcsóbb a megoldás, új középrész, vagy megcsináltatod...

2010. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én vettem egy lánctányért de hiába mert vissza kell tennem az eredetit mert a kisebb tányér miatt a lánc hozzá érfékhez illetve annak a tetején csúszik végig :D
2010. febr. 14. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a lánc hosszal van a gond:álitsd hátráébb a hátsó kereket.
2010. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
kend be nutellás bablavessel és 1 csibet magyaros alugojóval akk biztos megjavul nekem is volt hasonló problémám és a maradékot meg tod halózni xD
2010. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hal ikrával megkentem és tettem rá egy kis teknős ürüléket...és most jó
2010. jún. 9. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lánctányért cserélsz akár elöl akár hátul,akkor láncot is kéne.
2010. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Haver! Tudod vannak azok az L betűs kulcsok amit ugy hivnak hogy imbusz kulcs és fémből van és sokszög formájú a végeí és tapintása lecsiszolt! Na azt beledugod a hajtókarodba és jobra elkezded meghuzni mint ha becsavarnál egy palackot! Tudod fiam amikor becsavarsz egy palackot ráhuzza az üveg szájára, na és ez törénik a hajtókarral is hogy összehuzza és nem fog lötyögni! Ha meg a hátsó kereked lötyög akkor kiveszed egy 19 es kulcsal ami fém,ezüst színű kerek végű villás kulcs tapintása sima csiszolt felületű és azt rárakod a hátsó keréken lévő anyára! és elkezded csavarozni kifele tudod barra és meglazul! Aztán szépen átsétálsz a másik oldalra és ugyanezt megcsinálod! Bejjeb rugod azta szar csepel hátsókerekedet és leveszed a láncot! Kihúzod a kereket és előveszel egy nagy fogót meg egy villás kulcsot és meghúzod ugy hogy ne kotyogjon,de forogjon! Utánna visszarakod,rárakod a láncot és meghuzod erősen hátra és közben erősen meghúzod a villáskulcsal anyád! (anyát bocsi) Ha meg az első kerék lötyög akor kilazítod egy 19 es kulcsal a kereked és szépen kihúzod a helyéről és ugyanugy meghúzod és visszarakod! Ha meg a fejcsapid kotyog akkor a stucnin (befogó ami a villát fogja össze a vázhoz és a kormányt tartja!) az oldalán kilazitod egy 6 os imbuszkulcsal és a felsőt meghúzod egy 8-9 imbusszal és kész!! REmélem IDEGESÍTŐ ÉS ÉRTELMESEN leirtam hogy mit tegyél! :DDDD
2010. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!