Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lesz még valaha olyan jó az...

Lesz még valaha olyan jó az F1 mint amilyen volt?

Figyelt kérdés
kb olyan, mint 2009-ig?

2014. jún. 2. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem, most ugyan olyan uncsi, mint amilyen uncsi régen volt :) csak nézőpont kérdése
2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
olyan, mint amikor 5 éven keresztül csak a sumahher nyert?
2014. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem! :D Nézz DTM-et, abban még nincs benne az FIA keze és ez meg is látszik. :))
2014. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak hasonlítsd öszze a WTCC-t és DTM-et :)
2014. jún. 3. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak 2010-től nézem, szóval nem sok mindent tudok a régi időkről. Nekem most ez tetszik Hamilton rajongóként, jó hogy nem kelk Vettel nézni mindent futamon.

A motor meg a pont duplázás furcsa, de nincs mit tenni.

2014. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Pfffff. Gyűlölöm Hamiltont. Mi jó a szánalmas nyeréseiben?
2014. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mért az jobb volt, hogy Vettel 4 éven keresztül szinte minden versenyt megnyert?

Izgalmasabb lenne ha megint ő nyerne? Ha azt kellene nézni, hogy elől megy, és már csak az a kérdés, hogy ki lesz a második?

Hamilton mellett legalább ott van Rosberg aki folyton veszélyt jelent számára, nem úgy mint Webber Vettelre.

Ha maradt volna a Red Bull uralom én biztos nem néztem volna futamot ezen az éven.

2014. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kb 2009-ig volt jó.

Én 2001 óta nézem és imádtam a Schumacher korszakot. Bár akkor mindig Barrichellonak szurkoltam, hogy verje meg Schumit.

Aztán az Alonso korszak sem volt rossz. A Brawn GP-s egy év is tetszett.

Aztán jött ez a Vettel korszak. Ez tényleg valahogy unalmas lett. Újabban pl az időmérőket meg se nézem, csak a futamokat. Még azok közül is sok dög unalmas. Bár most Montreal jó volt. Ez a "rózsahegyi" nekem nem túl szimpatikus, inkább Hamiltonnak szurkoltam, pedig ő se a kedvencem. Massaért is szorítottam, hogy meddig tud felzárkózni. Végre lehetett volna egy jó versenye. Csak sajnos túlságosan akarta azt a 4. helyet.

2014. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig a legunalmasabb a schumacher korszak volt (unalmasabb mint a vettel korszak). Ott évente variáltak annyit a szabályokon mint most 3-5 évente, csak, hogy próbáljanak esélyt teremteni másoknak is.

Borzasztóan erősek voltak akkor a ferrarik. Nem is jött be egyik változtatás se jó sokáig. Többször is már a szezon felénél eldőlt a bajnokság.


06-09 között tényleg elég jó volt, de csak azért mert nem volt kiemelkedően erős csapat.


A schumi korszak előtt is volt pár elég jó év. De akkor is mindig volt 1 csapat amelyik uralta az egészet.

A williams verhetetlen volt 96-97es szezonban. Utána volt 1,5 jó szezon, ha schumi nem sérül meg 99ben akkor végig izgalmas maradhatott volna.

2014. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
7. válaszoló. Igen én gyűlölöm Hamilton nagy képét ső Vettelt is. ki mondta hogy az jobb volt? Én Rosbergnek szurkolok. ennyi.
2014. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!