Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkázással kapcsolatban...

IcecreamPanda! kérdése:

Gördeszkázással kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
Kitűztem magamnak célként, higy a nyáron megtanulok gördeszkázni. Meg is van a deszka, néztem kezdőknek való videókat is, de elakadtam ott, hogy melyik lábamnak kell elől lennie, mivel nekem mindegy. Ezt úgy értem, hogy bármelyik lábam van elől kényelmes. Mondjuk rollerezésnél is mindig cserélgetem a lábaimat, de soha nem okoz gondot. Tudnátok tanácsot adni, hogy meg tudjam valahogy találni azt a lábamat, amit előre kell raknom?

2014. jún. 4. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
eldöntöd, hogy neked a goofy vagy a regular a kényelmesebb, és az a lábad lesz elől...
2014. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szaladj neki a távolugró gödörnek. amelyik lábadról elugrasz az a lábad lesz hátul. a trükköknél pl egy sima olle-nál a hatsó lábbal indítod az ugrást, az elsővel rugsz a deszka felemelkedett elejébe. így jön létre az ugratás


én jobb lábas vagyok (fociban) a snowboardban, gördeszkán is a jobb van elöl. távolugrás balról nekem.

2014. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha mindent megtanulsz 2 lábasan, az sem baj, ha egyszer eljutsz versenyre, biztosan ér plusz pontokat.
2014. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, majd megpróbálom.
2014. jún. 4. 17:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tudtok olyan helyeket, ahol minőségi deszkákat lehet venni? Milyen márkák a jók, amik sokáig bírják? Nagyon kezdő vagyok, mivel még csak ma próbáltam meg először egy haverom deszkájával. Mennyi gyakorlás kell ahhoz, hogy menjen az ollie?
2014. jún. 4. 18:17
 6/6 anonim válasza:

Végre egy újabb deszkás! :)

Én személy szerint a jobb lábamat teszem előre.

A másikkal nem is menne, de ez mindenkinél más.

Akiket ismerek, azok jobb lábasak, mint én.

Jó minőségű deszkát venni nem olcsó dolog, remélem tudod!

Nem tudom, hogy állsz anyagilag, de egy jó Darkstar az 25 ezer.

[link]

Nekem ilyen van.

Nagyon szeretem.

Kiválóan gurul és strapabíró.

Tökéletes deszka, mindenre alkalmas.

Viszont nem olcsó, tehát akkor használd is tényleg.

Mert felesleges ennyi pénzt kiadni, ha fél év múlva beleunsz a sportba.

Ezt a Garage Store-ban vettem.

Ott találsz hasonló MÁRKÁS deszkákat.

Ajánlatosabb komplett deszkát venni.

Mivel gondolom nem tudnád összeszerelni, és úgy drágább is.

Komplett deszkát keress.

Ha nem fél évre tervezed, akkor 20 ezer felett keresgélj tényleg márkás deszkákat.

DE az eladó biztos segít.

Sok sikert hozzá és kevés esést! ;)

Üdv: Egy deszkás lány.

2014. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!